Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sezenselma Avatarı

Gerçek Adı
    selma
    Son Giriş
    17.05-2012
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    daha açıklayıcı olmak için şöyle özetleyebilirim...ben engelli maaşımı iptal ettireceğim.o halde raporum ehemmiyetini kaybeder mi?eczane yahut hastanelerde benim şizofren olduğumu anlarlar mı yine?hakikaten çok rahatsız edici bir durum.ben bu damgadan kurtulmak için ne yapabilirim?sağlamdır yahut iyileşmiştir raporu alsam ne kadar başarılı olurum acaba..hakikaten durumumda çok iyileşme var...bu rpaoru elde edebilirim diye düşünüyorum...tedavimi de aksatmıyorum...evlenirken bu raporuma ulaşmaları mümkün olur mu??hakikaten pişmanım bu raporu aldığım için..bunu nasıl eski haline getirebilirim???

Sn Xman: ehemmi olan ferah yazmak moral vermek değil...siz olasılıklar üstünden gidiyorsunuz ben kesin bilginiz varsa diye bilhassa rica etmiştim..bilginize

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Evlenirken bu rapor ulaşılması mümükün değil. Çünkü kimse hastanede rapor sorgulamaz evlenirken...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mustey Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    18.01-2017
    Saat
    13:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende şizofrenım evlendım ve hıc bır pıroblem yasamadım resmı nıkahımda var esımde bılıor ailesıde ustelık esımı kacırdım ve kacırdıktan 6 ay sonra nıkah yaptım hemde yası 18 den ufaktı hıc bır pıroblem cıkmaz hıc korkma

Üye
    alos Avatarı

Gerçek Adı
    Tekin Yılmaz
    Son Giriş
    20.02-2013
    Saat
    10:10
    Yaşadığı Yer
    uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gerçekten şizofreni tanısı ile tedavi görüyorsan nacizane tavsiyem bunu saklamamandır.Hastalığının alevlendiği bir dönemde öğrenmeni istemediğin kişiler bunu öğrenecektir.Aslolan senin hastalığın ile yaptığın kahramanca mücadeledir.Unutma sen toplumun saygıdeğer bir bireyisin.Aile kurmak,sosyal yaşantının içinde bulunmak,duygu ve düşüncelerini paylaşmak,kendini ifade etmek,soyunu devam ettirmek en doğal hakkındır.Sağlık Bakanlığına bağlı Toplum Ruh Sağlığı Merkezleri açıldı.Oradan kafandaki sorulara ilişkin detaylı bilgi alabilirsin.

Üye
    76osman Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    06.03-2013
    Saat
    03:55
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben Şizofren hastasıyım evde bakım ücretiyle şimdilik hayatımı sürdürebiliyorum .
    şimdilik dedim çünki evde bakım ücretini annem alıyor benim adıma ve kendisi hem çok hasta hemde çok yaşlı .
    Allah korusun kendisi vefat etse bakımı üstlencek insan bulmak benim için çok ama çok zor yani anlayacağınız yarın benim için gerçekten bir meçhul oldu.
    Kaldıki Evlilik evlenmek....
    zaten başkasınında hayatınıda mahvetmeye kimsenin sanırım hakkı yok.
    herkeze saygılar.ALLLAH hepimize yardım etsin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12