Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mersinstyle Avatarı

Son Giriş
    22.04-2012
    Saat
    14:40
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar,

Öncelikle site kurucularını böyle bir site kurdukları için teşekkür ederim.Benim'de büyük sitelerim var.Sıkıntılarını bilirim kolay gelsin diyeyin.
    Ben yaklaşık 4 ay önce vatani görevimi yapar iken göreve gittiğim araç kaza yaptı kaza'da sol gözümün hemen üstünden demir girdi.6 Dikiş atıldı ve 4 aylık tedavi sonucu sol gözümde halan %70 görme kaybı bulunmaktadır.Ben iş gücü kaybı raporu alıp bu rapor ile trafik sigortasından tazminat alacağım lakin doktorum %7 rapor yazabileceğini söyledi sizce bu oran normal'mi yoksa başka bir doktoramı gitmeliyim.Bu arada sağ gözüm'de %20 lik bir görme kaybı var ama doktorum bu kazaya bağlamıyor kazadan önce var olabileceğini söylüyor.Halbuki sağ gözüm'de eskiden daha iyi görüyordu.

Konu hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkürler.

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Tek gözün tamamen kaybı için % 32 oranında rapor veriliyor. Siz, az da olsa sakatlanan gözünüzle görüyorsunuz diye düşük bir oran verilmiş olabilir. İtiraz hakkınızı kullanarak yeniden başvurun rapor için şansınızı deneyin isterseniz, belki bir faydası olur. Sanmıyorum ama, denemiş olursunuz..

Üye
    mersinstyle Avatarı

Son Giriş
    22.04-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim henüz rapor almadım ama bir hastane %7 yazabileceğini söyledi sizce normal mi eğer hakkım %7 ise kabul edeceğim ona bir diyeceğim yok lakin tek gözü %100 görmeyen %32 rapor alıyorsa tek gözü %70 görmeyen biri bence en %10-%15 arası rapor almalı.

Üye
    ibrahim arslan Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim arslan
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    23:10
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

geçmiş olsun kazadan dolayı % 7 rapordan bahsediyorsun en az bir yıl beklemelisin tedavin bitmeli rapor alsan dahi kalıcı ibaresi düşmese işine yaramaz bu konuda acele etme kalıcı ibaresi olmayan rapor sigorta sistemine girmesi demek işinin bir yıl uzaması demektir .yine iyi düşün ona göre karar ver nereli olduğunu belirt sana yardımcı olacak arkadaş önereyim sadece yardım amaçlı ama geçmiş olsun selamlar

Üye
    mersinstyle Avatarı

Son Giriş
    22.04-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Göz vb durumlarda 4 ay kadar geçmesi gerekiyormuş ki ben 4 ayımı doldurdum doktorum artık gözün kalıcı daha fazla düzelmez bu haline %7 rapor yazarım dedi.Yardımlarınız için sağolun mersinde yaşıyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Şuradaki yazılımdan yararlanabilirsiniz sanırım: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...-programi.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...