Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    smhyzgn Avatarı

Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba dostlar uzun zamandır formunuzu takıp etmekte ve yazılanları okumaktayım.bende ısıtme sorunu cekmekteyım 2007 yılında 2 defa osteokloroz amelıyatı oldum beyne gıden sınırlerın yerıne pıston takıldı doktorun dedıgıne gore 2 kulakta zamanla gıdıcekmıs suan sag kulagımda yuzde 98 ılerı duzeyde sol kulakta yuzde 40 orta duzeyde ısıtme kaybı var.denge problemıde cekıyorum sureklı ayagımı bı yerlere carparım takılırım tökezlenırım.son 4-5 aydır da cumlelerı kuramama sorunu meydana gelmeye basladı mesela herhangı bır konu hakkınd konusurken ornegın idari işler kelımesını soylıcem i harfınde kekelemeye baslıyorum 3-4 sanıye sonrasında o ılgılı kelıme agzımdan cıkabılıyor.suan sızce ne yapmaylım ısıtme engelı oran lıstesınden sag kulak 370 ustu sol 215 cıkıyor degerler buda yuzde 34 e tekabul edıyoer bu denge bozuklugu ve konusma sıkıntısından bıseyler alabılırmıyım... simdiden verecegınız kıymetlı cevaplar ıcın tesekkur eder saygılarımı sunarım

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Hastaneye müracaatınız sonucunda öğrenebilirsiniz biz buradan ne desek boş şahsi fikrim zaman kaybetmeden sağlık kurulu raporu için rapor vermeye yetkili bir hastaneye müracaat etmenizdir.

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Denge bozuklukları ile birlikte olan iki taraflı işitme kaybı için % 55 oranında rapor veriliyor. Ama bu oran doktorunuzun raporuyla değişebilir. Konuşmanızı etkiliyor olmasıda eklenecektir rapor oranınıza.. Yani kesinkes x oranda rapor alırsınız diyemeyiz malesef..

Üye
    gaziguner71 Avatarı

Son Giriş
    20.03-2012
    Saat
    10:58
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bendede vardı şikayetlerin bazıları beyin sinirleri yıprandıgından dolayı ortaya çıkıyor ben cihaz aldım her iki kulağımada kulak hem denge hem işitme organıymış duymadıgında insan halkiyle dengesinide yitirmeye başlıyor. cihazda işini görüyor ama genede doktora bir görün