Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    diyarzilan Avatarı

Son Giriş
    24.04-2012
    Saat
    15:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2006 yılında almış olduğum raporum % 40 daha sonra ikinci el bir araç aldım.plaka değişikliği için benden hastane raporu istediler gidip yeni rapor aldım ve trafiğe verdim.oranına felan dikkat etmedim.ömss yede elimdeki %40 rapor ile müracat ettim.arkadaşlar bana kazanırsan senden raporun aslını veya aslı gibidir örneğini isterler dediler.bende hastaneye gidip aslı gibidir yaptırmak istedim.bana 2007 yılında almış olduğum rapor derecemin %25 olduğunu söyleyip % 40 olan raporuma aslı gibidir onayı vurmadılar.ne yapmalıyım.lütfen yardım.(bu arada özürlülüğüm 3 yaşında çocuk felci)
    şimdiden çok teşekkür ederim

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Raporunuzun aslını ne yaptınız ki elinizde fotokopisi kaldı? Trafiğe verdiğiniz raporun oranı mı % 25 miş? Elinizdeki % 40 oranında ki raporu aldığınız hastaneye mi gittiniz onaylatmak için? Ben tam anlayamadım konuyu..

Üye
    diyarzilan Avatarı

Son Giriş
    24.04-2012
    Saat
    15:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

trafiğe verilen raporun oranı % 25 .benim elimdeki rapor (fotokopi) % 40.hastane aynı hastane.
    ben % 25 raporumu (2007 de aldığım) bilmiyordum(arkadaşım tarafiğe verdiği için).ben onuda % 40 tır diye düşündüm.
    şimdi sınava gireyimmi girmeyeyimmi ya ad ne yapmalıyım bilmiyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    En doğru ve garanti yol sakatlık oranı cetveli'Ne göre yeni bir rapor almak olur. Şimdiden alın ki ömss sonucu atanırken hazır olsun.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...