Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dejavuu Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    16.01-2011
    Saat
    20:21
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bi sorum daha olacak: peki özürlü raporunu neden ben ücretsiz almıyom bi prosüdür var mı ücretsiz alabileceğim.
    çok slm.

Not: syn oturan boğa sizin varlığınız ve bu bilge bilgileriniz samimi olarak bizi gururlandırıyo.. çok ama çok teşekkürler .

Üye
    Master Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    IZMIR
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    31

Sağlık/Heyet raporları kanunen ücretsiz veriliyor..

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben de geçen hafta taksim ilkyardım hastanesinden 3 aylık ilaçlarımı almaya gittim. vezne bana diyor ki 2005 yılında çıkardığınız raporun ücreti verilmemiştir. ne yapıp ettiysem sonunda benden 30 ytl aldılar.

ama oraya beni işkur yönlendirdi. nasıl olurda ilkyardım benden para alır. alsaydı bile o zaman alsaydı enden ardan 4 sene geçtikten sonra istiyor.

bakalım yolumuz nereye gidecek arkadaşlar. ben bu bizim daha iyi günlerimiz sizce...

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:55
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    58
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sağlık raporu ,ücretsiz veriliyor Sağlık Bakanlığının genelgesine göre ama Hastaneler bunu kabul etmek istemiyor.Sosyal güvencesi varsa masrafı kurumu karşılıyor,sosyal güvencesi yoksa devlet karşılıyor,yani sağlık raporu ücretsiz veriliyor.Ben 1,5 ay önce erken emeklilik için vergi indiriminden yararlanmam gerekiyormuş,sağlık raporu almak için çalıştığım kurumdan sevkli olarak gittim,olmuyor dediler,geçersiz bu sevk...İyi o zaman bu Sağlık Bakanlığının Genelesinde oluyor da burada mı olmuyor dedim..Memurun tam bir buçuk saat beni göndermediği memur başhekim,müdür kalmadı...dolanıyorum,ama pes etmedim bu raporu alamasam bile uğraşıp gerekirse bu kurumu şikayet edeceğim dedim...Memurun bana söylediği siz Genelgeyle mi geziyorsunuz oldu.Ben de evet,özellikle bu hastane için dedim,o an çok keyfliydi benim için
    Bir buçuk saatlik uğraşı sonunda kabul ettirdim,iş parasında değil,ama bana devletin veridiği hakkı yok sayıyorlar.İnatta bir murat diyip başardım.Zafer benim...