Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 40 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sedat erer Avatarı

Gerçek Adı
    sedat
    Son Giriş
    02.01-2013
    Saat
    19:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    teşekürler abi. okmeydanı hastanesi neden böyle hata yapıyor,ekom vardı sidirgafi vardı onlar sadece epikiriz raporunu alıp yolladılar şimdi herşeye yeniden başlıyacaz .ben aylardır çalışmıyorum bu emekli maşı benim için çok önemli idi ben emekli olamıyacakmıyıım ne olacak şimdi

Üye
    hayalet73 Avatarı

Gerçek Adı
    Atakan
    Son Giriş
    10.08-2013
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Beylikdüzü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Emekli olursun kardeşim de yeniden rapor alırken doktordan rica et yeniden eko çeksin. Senin yazdığın %25 ef değerine göre koroner arter klas 4 ten sana %100 rapor vermesi lazım hastanenin. Oysa 60 vermiş. Ben yine söylüyorum bir yerleri atlıyorsun sanırım anlatırken. Bu 60 ın 30u diyabet olduğuna göre hastane sana göz göre göre %25 ef ile koroner arter den 30 mu verdi. Şaka mı bu ya?

Üye
    sedat erer Avatarı

Gerçek Adı
    sedat
    Son Giriş
    02.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

B.d h. Epikıriz raporu 01.01.2012 de subakut ant mı geçiren hastaya yapılan kag'de:lmca normal ladstealidiseke ve totaltıkalıizlendi.cxm1 de%90 daelık,om 2 total tıkalı,cx distali hasta.rca Ostealinde %90darlık 1zlendi.rca dan sol sitsm distali zayıf dolmakta olan hasta interne edildi. öneriler:yüksek riskli operasyon önerilen hasta operosyonu redderekmedikal tedavisidüzenlenip taburcu edildi 3 tane hastane gezdim makif ersoy florence nıghtıngale şişli .amaliyat olamadım. Ilaç tedavisiyle ef:%25 den %32 çıkmış kalp kasındaki canlı hücre sadece kalbin ön kısmında bulunuyormuş vücudumdaki çok damarın tıkalı olduğu söylendi.sol ventrikül genişliği artmışdırduvar kalınlıkları artmışdır .ön tanı 125.0 aterosklerotik kardiyovasküler hastalık.bana bir yardımcı ol seni arayım konuşalım 5076631510

Neyi atladığımı bilmiyorum bu %60 neye göre verdiler bişey demediler raporlara tetkitlere baktılar sonra heyete sevk ettile heyet soru bile sormadı ½60 orda dosyada gördüm

Üye
    sedat erer Avatarı

Gerçek Adı
    sedat
    Son Giriş
    02.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selamunaleyküm maliyeyi 1 haftadır arıyorum evraklarım gelmemiş. 14.05.2012 tarihne amaliyat kararı aldı hastane ne yapacağımı şaşırdım amaliyattan önce bu işlemlerimi halledip tekrar raporu gönderebilsem çok iyi olacaktı. ankaranın geri yolladığı bu raporları ptt den nasıl bulur takip ederim bu kaç günde gelir .26.4.2012 de geri yollamışlar yardımcı olurmusun bana

Üye
    hayalet73 Avatarı

Gerçek Adı
    Atakan
    Son Giriş
    10.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Beylikdüzü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ameliyattan 1 ay sonra zaten tüm kontrollerini yapacaklar. Yeni raporlarınla başvur daha iyi olur. Ayrıca ameliyat olacağın hastaneden raporu daha rahat alabilirsin. Bana Ankaradan 2 evrak yollanmıştı geçen aylarda, atıyorum ilki 2 nisan çıkışlı ikincisi 10 nisan çıkışlı. 13 nisanda 10 nisan çıkışlı olan geldi 15 nisanda 2 nisan çıkışlı olan. İşin komiği her iki evrağı da aynı kurum yolladı. Ptt bu hikmetinden sual olmaz. Arayıp barkod numarasını alabilirsen evrağın internetten durumunu izleyebilirsin. Ameliyat olmana sevindim bu arada, geçmez ama, şimdiden geçmiş olsun.

Üye
    sedat erer Avatarı

Gerçek Adı
    sedat
    Son Giriş
    02.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekür ederim sağol ilgin alakana bu ameliyatın bana ne kadar faydası olur bilemiyorum. ALLAH''cc hayırlısını nasip etsin. görünüşde sağlık durumum çok iyi. eforlu bir iş yapamıyorum hızlı yürüyemiyorum,gögsümde yırtılma nefesim daralıyor gece uyuma sorunum var öksürükden uyuyamıyorum.sağıma soluma yatarsam oluyor.yardımcı oldun sağolasın

Üye
    hayalet73 Avatarı

Gerçek Adı
    Atakan
    Son Giriş
    10.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Beylikdüzü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bana çok faydası oldu umarım sana da olur. Damardaki daralma kalp yetmezliğine yol açtığı için sırt üstü yatman imkansız zaten. Karakteristik bir durum bu. Öksürük de bundan kaynaklıdır. Kalp yetmezliğinin bir sonucu olarak akciğer zarı altında sıvı toplanması oluyor. Ameliyattan sonra kısa sürede düzeldiğini görüp şaşıracaksın merak etme. Ameliyatını nerede olacaksın bu arada?

Üye
    sedat erer Avatarı

Gerçek Adı
    sedat
    Son Giriş
    02.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

halkalı mehmet akif ersoy hastanesi. doktorum tüm tetkikleri yaptıktan sonra zoraki şekilde 1 damara sitent takarız diğer 2 damara yapılacak birşey yokmuş tıkanıklık çok uzun mesafe gibi birşeyler söyledi.ilerde kalpte meme yapar enazından bunu engelleyelim dedi.ilerki dönemlerde kalbe iğne yaparak yaşamak zorunda kalırmışım anlayamadım. ama .iyi bir kardiyolağa muayene olup anlamak isterdim çünkü, 2 doktorumda bu amaliyatın çok riskli olduğunu olmamamın daha iyi olacağını söylemişlerdi.kalbimde yaşayan hücreler sadece ön bölümde

Üye
    hayalet73 Avatarı

Gerçek Adı
    Atakan
    Son Giriş
    10.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Beylikdüzü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sana özel mesajla bir yere git demiştim yanılmıyorsam oraya gitmeyi denedin mi?

Üye
    sedat erer Avatarı

Gerçek Adı
    sedat
    Son Giriş
    02.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allah tüm hastalara şifa nasip etsin sigara sitres kolestrol tansiyon sonradan öğrendiğim diyebet mahvetti.sigarayı 20 yıl içtim hayatımın son 5 yılı stres içinde geçti piskolejik tedavi gördüm.kolestrol hiç dikkat etmediim.olan olduu

gidecemde durumlar müsade etmiyoor

Üye
    hayalet73 Avatarı

Gerçek Adı
    Atakan
    Son Giriş
    10.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Beylikdüzü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bir girişim yapılmadan önce oraya da sor derim ben. Yapılabilecek birşeyler varsa, işlemden sonra öğrenip pişman olmamak en doğrusu. Moralini yüksek şekerini düşük tut bu arada. Sigara falan yalan en büyük düşmanın diyabettir bunu unutma sakın.

Üye
    sedat erer Avatarı

Gerçek Adı
    sedat
    Son Giriş
    02.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekürler şekerim iyi ünüsülün vuruyorum 208 en son

Üye
    soket Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    10:28
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sayın arkadaşlar benim arkadaşım açık kalp ameliyatı oldu bir damarı tıkalıydı değiştirdiler arkadaşım yüzde kaç rapor alabilir bilgisi olan varsa bizimle paylaşsın selamlar

Üye
    hayalet73 Avatarı

Gerçek Adı
    Atakan
    Son Giriş
    10.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Beylikdüzü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fatih,
    Eko veya epikriz raporunda yazanları paylaşırsan daha sağlıklı olur. En kötü durumda % 30 alır. Tek damardan niye ameliyat etmişler durduk yerde fazla mı tıkalıymış?

Üye
    soket Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    10:28
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    cevap için teşekür ederim arkadaşa anjiyo yapmışlar açılmamış damar kopma noktasına gelmiş onun için hemen ameliyata aldılar. bu arkadaşta ayrıyeten eskiden bağirsağlnda kurt varmış onun içinde ameliyat olmuş. yani kalp ameliyatı var karın ameliyatı var birde kasık ameliyatı var bu arkadaş bunların hepsinden yüzde 40 rapor alabilirmi saygılar

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon