Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    smnfrt Avatarı

Son Giriş
    15.11-2013
    Saat
    13:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadslar,ben otvden muaf olmak için unıversıte hastanesı basvuru yaptım.fakat şizofrenı tanısıyla %80 oranıda rapor alabılırsın dedıler.belımde L4 ve l3tekırık var ve platın takıldı evişçi aktıfıtelerımı yapabılıyorum.doktorum belden sadece%12_14oranında rapor alabılırsın dıyo.buda bana yetmıyo.tedavım suresınce kullandıgım epılepsı ılacı var .7yıldır .bundan dolayı rapor alabılırmıyım .bılgısı olan varsa cvplarsa sevınırım.

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

alabilirsinde senin ihtiyacın olan oranda bir rapor alamazssın

Üye
    oyster Avatarı

Gerçek Adı
    can
    Son Giriş
    06.03-2012
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba benımde l2-l3-l4 ve l5 kırık toplam 12 adet platin takıldı. özürlü raporu için gittigim hastenede muayene ve heyetten sonra %40 özürlü raporu verildi. bence sen yınede bi hasteneye git arkadaş.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    smnfrt Avatarı

Son Giriş
    15.11-2013
    Saat
    13:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    oyster sen yuruyebılıyormusun?ben ev içinde hareket edıp yuruyorum .merdıven cıkıp ınerken zorlanıyorum.bıde yuksekten dusme oldugu için sag kalcamda kırıktı .tedavı gordugum hastane artık rapor veremıyorumuş öyle dedıler.özel unıversıte hastanesı olmuş.başka bı hastanede denıcem sansımı...sen hangı hastanede tedavı oldun?