Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Panik Atak Nedir?

damla sen anladıgım kadarıyla ıyılesemeyen bır hastalıkdasın psıkolojı oldugundan senın rapor alma durumun cok yuksek ıyı bır psıkrıyatrı uzmanı bulman sart anlatdıgın kadarıyla rapor alıcagından umıd edıyorum senın hastalıgının ıyılesme oranı cok zayıf ırade gucu cok kuvvetlı olmalıkı yenmelısın senın ıcın arasırdım verdıgım bılgılerı ıyı oku cok gecmıs olsun

Üye
    damra Avatarı

Gerçek Adı
    damla
    Son Giriş
    14.05-2012
    Saat
    08:39
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya beni düzenli olarak bir işe alsınlarda ömss yi de artık başka bahara bugün heyete girdim bakayım hadi bakayım hayırllısı

Üye
    yasin06 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    13

Esselamu Aleyküm Damla abla öncelikle geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin inşAllah... sizin hastalık grubunda tanıdğım ablalar var %40 rapor alanıda var %30 alanıda eğerki zaten sürekli tedavi görüyorsan ve düzenli ilaç kullanıyorsan senin için bir umut olabilir.... inşAllah Rabbim hakkında hayırlı olanı nasip etsin selam ve dua ile....

Üye
    damra Avatarı

Gerçek Adı
    damla
    Son Giriş
    14.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vealeyküm selam yasin gardaş umarım işim olur ya hayırlısıyla dualarınızı üzerimden eksik etmeyin bugün paşam ya

Üye
    yasin06 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    13

Allah cc hayırlısı ise işin olsun diyeyim öncelikle herşeyde hayır aranmalı hayırsız olacaksa Rabbim kimseye hiç bir şey nasip etmesin bizler için herzaman herşeyin en güzeli herşeyin Hayırlı bir şekilde olması,Allahım, bana ve inananları bu dünyada acı ve yoksulluk sınavı vermesin inşAllah,Allahım bana ve inananlara ölünceye kadar sağlık, güzellik ve güzel ölümler nasip etsin, Şer imtihanımı yaşarken, bana ve sizlere inananlara güç ve sabır versin, Ya Rabbim Hayır imtihanımı yaşarken, bana ve inananlara tevazulu olmayı öğret, Ya Rabbim Şeytanın tüm tuzaklarından ve ona tabi olan insanlardan beni ve tüm müslümanları korusun, Ya Rabbim Benim ve inananların dostumuz ol, arkadaşımız ol, sevgilimiz ol, koruyucumuz ol beni ve inananları bizlere bırakma, Ya Rabbim Kıskanç ve kötü insanların iftiralardan, kötülüklerinden fitnelerinden beni ve inananları koruması dilek ve temennisi ile ve her işimizde hayırla olması dileği ile inşAllah

Üye
    damra Avatarı

Gerçek Adı
    damla
    Son Giriş
    14.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

AMİN AMİN Paşam diline yüreğinne eline sağlık Paşam

Üye
    yasin06 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    13

Allah cc razı olsun Abla ama bu Paşam cümlesindne pek haz etmiyorum inşAllah Rabbim nasip ederse burda cvp verirken bana karşı bu cümleyi saretmezsiniz inşAllah.... Rabbim herşeyin hayırlısını ve öncelikle bir an önce sağlığınıza kavuşmayı nasip etsin iki cihanda sadet eylesin...selam ve dua ile.....

Üye
    ivlu07 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    30.10-2014
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    antalya/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yasin bey dualarınız çok güzel huzur veriyor.içim açıldı Allah sizden razı olsun.

Üye
    yasin06 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Allah cc razı olsun...Rabbimizden başka sesımı kımseler duymaz Rabbimden başka kımse dınlemez bizleri .. kımse acımaz halımize Rabbim kadar.. Rabbimizin Merhametı okadar buyuk kı yuce Rabbimize sıgınıyorum bu duygularla bizleri bagısla bagısla diye isteklerde bulunuyoruz Rabbim dualarla anan kullarınıı bızleri karsına gunahlarla egılmıs kul olarak çıkarmasın Amellerımızı salıh eyleeesin Bızım ıcın hayırlı olan dualarımızı kabul eylesin iki cihanda sadet versin sağlık için sıkıntısı olana sağlık, maddi sıkıntısı olana maddi, iş bekleyen hayırlı iş , eş isteyene hayırlı eş , çocuk bekleyenlere hayırlı evlad, vermeyi Rabbim herkese hayırlı bir şekilde nasip etsin, Allah cc başka dost Allah cc başka yardımcı yok dönüşte ancak Rabbimizedir.. selam ve dua ile....

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12