Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    demiroz_serkan Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:19
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm her iki bilekte karpal tünel orta agır düzeyde sinovit ve tinosinovit var oranları hakkında bilgisi olan varmı

slm iki bilekte orta agır karpal tunel mevcut(ameliyat sonrası degerler) karpal tuneel var dırsektemedial epikondilit ve avulsıyon omuzda akromıyon tip 3 boyun fıtıgı oranlar hakkında bılgısı olan varsa lutfen cevap ve sinovıt ve tenosinovıt mevcut

Üye
    demiroz_serkan Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kts olup oranı olan varsa lutfen cevap medial epikondilit ve sinovıt var

Arkadaşalr 2010 yılının sonunda hasatalıgım teşhis edildi mesleki tanı konuldu 2011 ocakta ameliyat oldum ve sonunda dosyam oran belirlenmesi için ankaraya yola cıktı karpala kaç gecek bakalım

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sonucu ben de çok merak ediyorum.. Sinovit ve Tenosinovit nedir bakımdım internetten de, daha önce duymadığım için araştırdım. Ama tam olarak anlayamadığımdan konuyu ilk açtığınızda da cevap yazamadım, şimdi de cevabım yok malesef.. Hangi hastalık grubuna girer anlayabilseydim iyi olacaktı ama onuda çözemedim..

Hangi hastalık grubuna giriyor sizin rahatsızlığınız? Biz, size, yardımcı olamadık ama, siz bize olun artık.. Yarın birgün benzer bir konu çıkarsa karşımıza tecrübe etmiş olandan bilgi almış olalım ki cevapsız kalmasın sorular..

Hastalığınız hakkında bilgi verir misiniz? Birde sonucu aldığınız zaman buraya yazar mısınız?

Üye
    demiroz_serkan Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

her iki elde his kaybı ileri düzeyde sinovit tinosivit var
    hareket kısıtlılıgı parmaklarda güçsüzlük hareket kısıtlılıgı bu arada dirsekte medial epikondilit ve avulsiyon sag omuzda akrominyon tip 3 kas yırtıgı boyun sag tarafta fıtık var sonuçlar gelince detayları ve yaşadıgım süreci yazacagım zaten

Üye
    demiroz_serkan Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim hafif hareket sırasında arada takılma var iki bilekte ise orta düzey ameliyat onrası karpal var dirsekte avulsiyon ve medial epikondilit var omuzda akraminyontip 3 kas yırtıgı başlangıç var boyun fıtıgı ve en major deprasyon cabası dizlerde meniskuste cıktı

ankaradan oranlar belli oldu meslek hastasıdır ama oran gerektırmez dediler saglam mısım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

İtiraz edin bence.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    demiroz_serkan Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    itirazı mahkeme kanalıyla yapıp adli tıp isteyecegiz cünki kocatepe ve yüksek saglık kurulu cok sıkıntı ve oranlar cok düşük veya hiç verilmiyor yoruldum çok meşakatli