Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kıskanç&erkek Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    02.05-2013
    Saat
    11:13
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar sizden bişey istiyecem. benim izmir ege üniversitesinde 1997 yılında özür durumumu belirten dosyalar halen kayıtlımıdır

yokmu cevap verecek kişi

Üye
    completetime Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Vardır..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    951
    Verilen Beğeniler
    1.237

Bence imkansıza yakın bir olasılık bu! Bulunsa, ne için kullanacaksınız?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Styric Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:42
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

O yıllarda kayıt sistemi evrak şeklinde idi. Eğer sistem geçişinde kayıt edilmedi ise çok zor.

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

raporun dosya numarı var ıse cabuk bulunur arsıvlere kayıt olarak gecer dosya numarası yok ıse dıyeceklerı eskıler atıltı sımdı bılgısayar ortamında kayıt var degıp bos verırler vıjdanlı bırı olursa bulunur arkadsım senın ordakı saglık kurulu memuruna sunu sorun o yıllardakı saglık kuruluna gırılen sakatlık olc-ulendırme dsyaları vardır eskı usulde doktorun yanına gırıldıgınde gunune adresıne belırten dosyalar bunları soylersenız cabuk bulurlar ısterlerse

Üye
    Ahmet Akkuş Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Akkuş
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba.
    ege üniversitesinden ben de biobsi ve emg raporumu arşivden yıllar sonra buldurmuştum.Biobsi raporunun fotokopisini gönderdiler.
    Aslını göndermediler sanırım hala arşivdedir.Emg raporumun aslını gönderdiler.
    Ben kas hastasıyım.Biobsi raporu bu hastalığımın teşhisiyle ilgili rapordur.Sadece kas ve beden durumunu gösteren belgeleri
    yok.bu belgelerin arşivde tutulma süresi 10 yıl diye biliyorum.
    Size ait mutlaka burda belge vardır biobsi raporunuz varsa mutlaka vardır.Zaman geçirmeden başvurun.Ben telefonla arayıp
    buldurmuştum.Ve arşivde çalışan görevli doktor raporumu mektupla göndermişti.Kendisine tekrar teşekkür edeyorum.
    Raporu bulmak için telefon ederseniz yılını ve ayını sorarlar arşivde ona göre arıyorlar.Şimdiki internetle ilgili
    belgelerinizi mail le gönderirler herhalde.Hemen arayın başvurun zaman geçirmeden.
    Mutlaka sizle ilgili bir belge vardır orda.
    Hastalığımın teşhisi 1978 yılında yapıldı.Ben biobsi raporumu 1990 larda arattım.