Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    salih_6071 Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    01.04-2016
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    vergi dairesinden sonra aynı gün bakırköy dr sadi konuk eğitim hastanesinden randevü almaya gerek varmı

Üye
    huku Avatarı

Son Giriş
    15.09-2013
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aynı gün randevu alacaksın diye birşey yok ancak bir kaç gün içinde hastaneye başvurman gerekli..
    Zaten hastane sana yoğunluğa bağlı bir kaç gün yada hafta sonrasına gün verecektir...

Mümkünse aynı konu üzerinden başka sayfa açmayalım diğer açtığın konu başlığından devam edin...
    Haydi kolay gelsin..

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

randevu alman gerekiyor (gece 12'de internetten alabilirsin).Daha önceden aldığın raporun varsa onu da götür yoksa para isteyebilirler.Salı gününe şimdi randevu alabilirsin 60 kişilik boşluk var.

Üye
    salih_6071 Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    01.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaslar bakır köy dr sadi konuk hastanesinden yeni rapor alan varmı içimizde ben bu gün vergi indiri mi için rapora bas vurdum %46 aldım ama bir adet raporu bana verdiler yoksa benmi elden vereceğim yoksa öbür rapolardan mı hastanemi gönderecek bu konda bana bilgi verebilirmisiniz

Üye
    huku Avatarı

Son Giriş
    15.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Vergi dairesi yazısıyla gittiyseniz son olarakta heyete girdiyseniz ropunuzun aslını hastane posta yolu ile vergi dairesine gönderecektir.
    Size bir adet verdilerse iyi birşey bize vermediler ancak sonucu söylediler.

Üye
    salih_6071 Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    01.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet vergi dairesinin yazısıyla gittim bende anlamadım bir adedini verdiler bir arkadasıma sordum bunda bir yanlışlık var sen hemen git sor dedi saat baktım 16:45 geciyor geri döndüm kapıda sağlık kurulundaki adamı yakaladım dedim durum böyle biri sende kalıyor biz diğerini göndereceğiz dedi öyle bakalım ne olacak

cok tskr ederim tel varsa ara beni anlatayım 05352783807

Üye
    huku Avatarı

Son Giriş
    15.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öyleyse hastaneye özgü güzel bir uygulama. Biz sonucu öğrenmek için neler çektik,oranı bie söylemiyorlar anca araya tanıdık koyarsak el altından fotokopisini almaya çalışıyoruz..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Raporun biri başvurana veriliyor, biri ilgili kuruma gönderiliyor, biri de hastane arşivine kaldırılıyor.

Bu tam da ilgili yönetmeliğin söylediği şey. Ama çoğu hastane uygulamayınca, uygulayan hastane görünce "bir terslik mi var" diyoruz! Oysa zaten olması gereken tam da bu.

Ben de o hastaneden almıştım. Benim deneyimimde de hastanenin rapor süreci başarılıydı...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...