Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    genç_20 Avatarı

Son Giriş
    19.01-2012
    Saat
    12:02
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrb degerli arkadşlar geçen hafta konya\akşehir devlet has. gittim ama konyya sevk ettiler yarın konya meram tıp tan özürlü raporu almaya heyet kuruluna girecegim 20 yaşındayım özürlülügüm nedeniyle askerlikten muaf edildim .ve orada şöyle muaf duurumu belirttiler 1.parmak pıp ve dip eklemden ankiloze 3ve4 parmaklar proksimal falanks proksimalinedn agenezesi ve 5 paarmak deformasyonu sol el 2, 3, 4, 5 parmakların fonksiyon bakımından yok hükmünde olması (toplam12 falanksın yoklugu ve yok hükmünde olması) durumu madde 65 dilim d fıkra 5 e uyar .. barışta ve seferde askerlige elverişli degildir ...arkadaşlar şimdi ise işe girmek için özürülü rapaoru alacagım yüzde kaç verirler öüzrüm şu serçe parmagından işaret parmagını kadar parmaklarım kısa sol elimdeki sadece solelimdeki baş parmak saglam sag elim saglam onda bişey yok kaç oranın da rapor verirler şimdiden tşkler.. yorumlarınızı ögrenmek istedim birde akşehir devlet has. ücretsiz özürlü hasta diye fiş kestiler para almadılar konya da ücret keserli onu ögrenmek istedim hepinize iyi günler oturan boga danda yorum yazarsa sevinirim iyi günler....

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Parmaklar/el hareket kısıtlılıklarında çok karmaşık bir hesaplama var. Her ekleme her harekete dair değerlendirme yapıp toplam oranı buluyorlar.

sakatlık oranı cetveli'nin 118 ve devamındaki birkaç sayfası bu konuda detaylara yer veriyor.

Bu konuda fikir verebilecek arkadaşımız var mı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...