Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tornavo Avatarı

Son Giriş
    20.01-2013
    Saat
    13:39
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim sol kolumda dirsek dağılmasından dolayı 13 yaşımdan beri açılıp kapanmama sorunu kışları daha çok olmak üzere omzumdan aşağı ağrıoluyo bu kazadan dolayı bileğimde dönmüyor ondada hareket kısıtlı var sağ kolumdan daha zayıf hem görünüm hem güç olarak heyete daha girmedim acabatahminen yüzde kaç rapor verirler oturan boğa cevap yazarmısın

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:12
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

bunda utanılacak bir şey yok arkadaşım.tam teşekküllü bir hastanede heyete gir rahatsızlığının karşılığı neyse onu verirler.%40 ı geçersen hakların var geçemezsen hiç bir hakkın yok.buradakilerin sana verecekleri cevaplar varsayımdır. en doğrusunu heyete gir ve öğren.hiç bir kaybın olmaz

Üye
    tornavo Avatarı

Son Giriş
    20.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler arkadaşım saol görüşün için

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tornova burdakıler dotor degılkı senın durumunu soylesınler sen hastalıgını tam manasıyla yazarsan sana verılecek sakatlık derıcesıne soyleyebılırler kesın kararıda saglık kurulu bılır

Üye
    tornavo Avatarı

Son Giriş
    20.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya hastalım sol kolum sakat dirsegim dağıldı 13 yaşımdan beri sakatım fulya hanım kolum tam açılıp kapanmıyo elim dönmüyo hem kolumu hem bileğim sakat ağrımda oluyo herşeyimi sağ kolumla yapıyorum ben tahmini yüzde kaç verirler diye benim gibi olan arkadaş varsa belki yardımcı olur dedim ben heyete girerken ne gerekli yardımcı olmak isteyen tel arasın 0535 291 25 60 yardımcı olabilen cevap yazan olursa sevinirim

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tornova burda telını orta yere verme ve her hastane farklı bır uygulama yapıyor sen baglı oldugun devlet hastanlerının bırıne gıt orda halkla ılıskıler bolumlerı danısmalar vardır sana yonlendırırler dekı ben sakatlık raporu cıkartmak ıstıyorum de yol gosterecekler sen sıkayaetıne bıze demen bısey ıfade etmez senın kararını saglık kurulu verıcek

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Oranın tespiti için aşağıdaki tablolar mı kullanılacak bilmiyorum ama, sakatlık oranı cetveli'nde şunlar var:

ust periferi 2.10 2.11 - Sol kolumda hareket kısıtlılığı var. Yüzde kaç oranında rapor alabilirim?
    ust periferi 2.12 2.13 - Sol kolumda hareket kısıtlılığı var. Yüzde kaç oranında rapor alabilirim?
    ust periferi 2.14 - Sol kolumda hareket kısıtlılığı var. Yüzde kaç oranında rapor alabilirim?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...