Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ŞAHİNBEY Avatarı

Son Giriş
    17.12-2014
    Saat
    16:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bundan 5 ay önce arabamın camını kırıp el çantamı çaldılar,çantamın içinde bulunan ehliyet vs yanında el kartımda bulunuyordu polis rapor tuttu ,belgelerimin hepsini el kartım hariç yeniden çıkarttırdım,geçenlerde belediyeye başvuru yaptım polis tutanagını gösterip yeniden el kart istedim bana yeni bir rapor getirmem gerektiğini söylediler bende onlara yeni bir elkart çıkartmadıgımı zaten var olan elkartımın yani çalınan ekkartımın yenilenmesini istediğimi söyledim ,olmaz ek 1 diye yazan rapor getirmem gerektiğini söylediler ,ben 5 ay önce 3 hastaneden aldıgım yüzde 52 raporla emekli olmuş yüzde 52 özürlü kimliği olan bir vatandaşım ,geçenlerde aldıgım h ehliyet ve otomatik vitesli araç alır raporunuda yüzde 39 verdiler hangi akla hizmetse o raporuda belediye kabul etmiyor yüzde 40 altında diye ,yeni aldıgım bu raporumuda ehliyet ve ötv için işleme koydum yeni bir rapor içinde 1 sene beklemem gerekiyormuş kafam allak bullak

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

% 52 raporu aldığın hastaneye gidip raporun aslı gibidir nüshasını isteyebilirsin: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...tml#post634148
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ŞAHİNBEY Avatarı

Son Giriş
    17.12-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

OturanBoğa;

Üstadım ben % 52 raporu 2008 yılında konya numuneden aldım,sgk benden tekrar rapor istedi bu seferde ssk aldım,tekrar bir daha rapor isteyince (durum bildirir raporu)tıp fakültesinden aldım ve emekli oldum ,ben çaldırdıgım el kartım için dediğiniz gibi 2008 aldıgım % 52 raporumun yeni aldıgım aslı gibidir nüshasıyla gittim belediyeye ,bu rapor olmaz rapor ek 1 diye yazan cinsinden olacakmış ,unutmadan birde % 52 rapor aldıgım hastane bana şimdi 39 veren hastane ,ben heyetteki memura bu nasıl olur ben 5 ay önce R emekli oldum dedim ,olabilir dedi doktorlar böyle uygun görmüş dedi,bu nasıl bir eziyettir üstadım ,bende hem diyabet hastalıgı hemde çocuk felci var

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Bence o belediye görevlilerini BİMER'e ve valiliğe şikayet et. Elindeki raporu kabul etmek zorundalar. İşgüzarlık yapıyorlar...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ŞAHİNBEY Avatarı

Son Giriş
    17.12-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BELEDİYEDEKİ bazı arkadaşlarKraldan daha çok kralcı arkadaşlar üstadım

zaten raporlarımız kesile kesile yakıda özürümüz kalmayacak,çürük aldıgımız askerligide gideriz artık

Üye
    ŞAHİNBEY Avatarı

Son Giriş
    17.12-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Belediye meclisinde karar almışlar arkadaşlar,başka yolu yokmuş