Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kader1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    s.yazıcı geçmiş olsun arkadaşım .allahım açıl şifalar versin .öğrenmek istediğim bir konu daha var 28 yaşında başladı benim eşiminki normalmidir. nebetler ara sıra oluyor ama bayılma olmuyor .ilaçını düşük dozda kullanıyoru.esas bayılma geceleyin oluyoru yani uykuya dalarken gündüzleri çok nadır.şu anda 5 aydır nebette yok ama anladığım kadarıyla sinsi bir rahatsızlık ne zaman nerede nebet geçireceği bellidegil

Üye
    s.yazici Avatarı

Son Giriş
    29.12-2014
    Saat
    09:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

epilepsi hastalığı çeşidi de o kadar çok ki buna bağlı olarak nöbet çeşidi de çok değişiyor.Bundan dolayı bence bu tarz nöbetler de normal.

Üye
    kader1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

s.yazici;

gemmiş olsun allahım açil sifa versin .rapor konusunda nedersin uğrasayımmı yani sence hakkımızmı yoksa degilmi

Üye
    Erdii Avatarı

Son Giriş
    22.12-2014
    Saat
    18:47
    Yaşadığı Yer
    niğde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim yaşım 20 8 yıldan beri epoilepsi hastasıyım bu süre içerisinde tedavi görmekteyim kafatasımın sağ tarafında 5,6 yerinde boşluk var ve havale geçirme riskimde olduğundan dolayı devlet hastahanesinden bana %40 rapor verirlermi yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    korkut Avatarı

Son Giriş
    28.10-2015
    Saat
    19:34
    Yaşadığı Yer
    tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba bende epilepsi hastasiyim 21 yasinda ilkdefa bayildim 9 aylikken gecirdigim yuksek atesli havalenin sebeb oldugu belirtiliyor. Arkadaslar doktor secimi cok onemli arastirin uyku duzeni ve ilaclarin saatinde alinmasi stress uzuntu ve inan bana cok mutlu olmak bile nobet gecirmemiz icin etken sebebler karin toklugu vs.. 13 yildir ilac iciyorum en son duzeyde tegratol 400ml 2,5 adet kepra 1000ml 3adet maysolin gunde 2 adet vucudumuz bu ilaclari biryere kadar kaldiracak bobrekler unutkanlik vs. Ilaclari duzenli olarak kullandigimda bayilmiyorum ama neyaparsam yapayim 1 yada 2 hafta icersinde ufak nobetlerim oluyor dejavu hissi gibi birsey nobet gecircegimi anliyorum ama hic birsey yapamiyorum allaha sukurler olsun bayilmiyorum ama krske doktorum ilk soylediginde ameliyat olsaydim 1sansim varken korktum 13 yildir ilac iciyorum ve halen degisen birsey yok lutfen imkani olanlar sansini denesin....

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12