Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2004 yılında % 45 oranında rapor aldım.Engelim İleri derecede miyp ve Astigamat ayrıca görme kaybım var.Daha once calısırken vergi indirimine basvurdum fakat rapprum geri geldi hastaneye sevk ettiler yeni rapor alman lazıım diye

O dönemde gitmemiştim.Şimdi tekrar basvurmak istiyorum yeni rapor alan arkadaşlardan nelere dikkat etmem gerektiği konusunda yardım rica ediyorum.

Raporun Oranının düşmemesi için nelere dikkat etmem gerekir.Raporda nelere dikkat edilmeli Gözlerimden haric olarak vucudumun diger yerleri için extra ugrasayımmı ? acıklamak gerekirse

&40 Göz
    % 10 Psikolojik
    %2 Bacak

Alsam oranın düşmemesi için etkisi olurmu ? sonucta bir şekilde % 40 almak zorundayım.

Önerilerinizi bekliyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben olsam görmeye dair % 40 alabileceksem, mzellikle psikolojiyi hiç ama hiç karşıtrımam! Çünkü rapora psikolojiye dair oran giriyorsa, 1-2 sene sonrası için kontrol muayenesi koyuyorlar...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...