Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mehmet30 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:04
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2006 yılında 2022 sayılı kanundan yararlanmak için hastaneden rapor almıstım. Rapor dosyayla birlikte ankaraya gitmişti maaşı 1 yıl kadar aldım ama 2008 den bu tarafa almıyorum ve calısıyorum. hastaneye tekrar rapor için basvuru yaptıgımda rapor alamazsın dediler daha once almıssın onu itiraz edersen oyle alabılırsın dediler. bashekim yardımcısına durumu anlattım bana Ankara ya gonderdiğin raporu geri al dedi. boyle birsey mumkunmu? mumkunse nasıl ve nerden baslayacagım? yardımlarınız için şimdiden tesekkur ederim ayrıca bu site benim rehberim oldu emeği gecen herkesten Allah razı olsun

Üye
    sesene Avatarı

Gerçek Adı
    Selim ERDEM
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Mukerrer raporu onlemek adina, rapor alanlara yeni rapor vermek istemiyorlar.

Bashekimlige 1 dilekce ile muracaat edip, ozurluler icin duzenlenecek merkezi sinava girmek istediginizi, ve 16/12/2010 tarihli ozurluluk olcutu ve siniflandirmasi yonetmeligine gore alinmis 1 rapor istediklerini, kendi raporunuzun eski tarihli oldugu icin kabul gormeyecegini.. varsa hastaliginizin ilerlemis oldugunu idda ederek, ozurlulugunuzun yeniden degerlendirilmesini talep edin.

Üye
    mehmet30 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    3

raporum sürekli oran %60 ama bana aslı lazım aslını ankaraya gondermiştim dosyada oyle olacak dediler o zaman ve hiç bir bilgim yoktu. tekrar rapor almaya gittiğimde bu sorun cıktı sorunu hastanedeki kalan diğer raporu noterden tasdikli yaparak hallettim ve aslını tekrar hastaneye verdim. ama aynı sey tekrar basıma geldi bu sefer hastane vermiyor ve ankaradan raporunu geri al dediler. bu olabılırmı?

Üye
    sesene Avatarı

Gerçek Adı
    Selim ERDEM
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

ilk yazinizda baska turlu anlam cikardim.

Siz yeni rapor icin degil, almis oldugunuz rapordan elinizde kalmadigi icin "nusha" istiyorsunuz.

Hastahane isguzarlik yapmis. Yasal olarak durum nedir bilmiyorum, yonetmelikde " haklari sayisinca nusha edilir verilir" diyor. Yani tum haklariniz sayisinca nusha size verilmeliydi. Verildi de hepsi kaybolduysa nasil olur fikrim yok.

Üye
    mehmet30 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    3

yok verilmedi ve o nushayı alma hakkım oldugunu bılmıyordum yeni ogrendim. tesekkür ederim selim bey

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Şuradaki dilekçeden yararlanabilirsin: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...tml#post634148
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...