Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gülerk Avatarı

Gerçek Adı
    güler
    Son Giriş
    10.11-2011
    Saat
    15:21
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben bel ve boyun fıtıgından ve servikal diskopatiden %21 oran aldım şimdi venöz yetmezlik için muayene olacağım fakat doplerimde venöz yetmezlik yazmıyor, sadece venler açık olarak izlenmiştir yazıyor, sürekli ayakta çalıştığım için oldu böyle, 1.5 aydır yatarak istirahat ediyorum şişlikler indi, şimdi muayeneye gideceğim, oran verir mi % kaç verir, birde migrenden dolayı muayene olmak istiyorum migrene oran veriliyor mu? bir sorum daha var, özürlülük sağlık kurulu raporuna başvurduktan sonra muayeneleri bitirip evrak teslim etme süresi var mı benimki uzadıda ondan sordum? acil cvbınıza ihtiyacım var

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

4- Venöz sistem hastalıkları: İnvaziv ve noninvaziv tetkiklerle tespit edilmiş derin ven trombozuna bağlı venöz dönüş bozukluğu olanlar
    a- Staz ülseri bulunmayanlar % 20
    b- Staz ülseri bulunanlar
    1- Tek ekstremite % 40
    2- İki ekstremite % 70

Migren atakları çok sıksa ve yoğunsa, %10'u aşmayan bir oran verilebilir.

Tüm oranlar Balthazard Formülü ile toplanır

Heyete girmek için gün sınırı yok. Gerekli imzaları tamamlayı sekreteryaya teslim edeceksiniz, sonraki heyet için randevu verecekler... Ama siz yine de hastaneye gittiğinizde bu konuyu da sorun.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    gülerk Avatarı

Gerçek Adı
    güler
    Son Giriş
    10.11-2011
    Saat
    15:21
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nörolojiye migreni söylemeyi unuttum ne olacak şimdi? heyette söylesem faydası olurmu?, doktor rapora venöz yetmezlik için bişey yazmadı, sadece venler açık izlenmiştir yazdı, heyette mi oran verilecek yoksa oran verilmeyecek mi? ben bu raporu işten çıkmak için kullanacağım, özürlü değildir raporu verirlerse o raporla işten çıkabilir miyim? işyeri bana dediki sağlık kurulu raporu getir? ama oran önemli yada önemli değil filan demedi, rapora hastadır fakat özürlü değildir mi yazacaklar, bir bilginiz var mı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Raporu hangi amaçla kullanmak istediğinizi belirttiniz mi hastanede? Hangi işlerde çalıştırılamayacağınıza dair mi rapor talep ettiniz?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...