Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Onur.ulusan Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    28.12-2011
    Saat
    20:04
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar benim ayağımda normal kalça çıkığına göre biraz daha geride olmak üzere kalça çıkığı ve kemiğin ucundaki om yuvarlak değil düz kemik halinde geliyor. Bu hastalıkla Ankara Numune Hastanesine iş imkanı için heyet raporuna başvurdum benim bu hastalığıma ortopedi doktoru % 12 rapor verdi bende heyete girmedim bile. Şimdi sizden öğrenmek istediğim ben başka bi devlet hastanesinden rapor alabilirmiyim ve heyete girmediğim için bu sonuç benim sicilime işlemiş midir veya sizinden bilgileriniz doğrultusunda ne yapmam gerekiyor Tanıdık felan aracılığıyla başka bir hastaneden rapor oranını yüksek derecede alsam bu sorun olurmu ?

Üye
    Eurest Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    İST - Ataşehir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    12

Geçmiş olsun;

Tanıdık vasıtasıyla mı? Duymuş olmayayım. Devlet Dr. ları gerekeni yapıyolar merak etme.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.244

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Süreci sonuçlandırmadığınız için kayıtlara geçmemiştir. yetkili hastaneler'den yeni bir rapor alabilrisiniz.

Belirleyici olan şey sakatlık oranı cetveli'dir. Büyük olasılıkla size tablo 3.4'e göre oran verdiler.

Tablo 3.4 - Kalça çıkığından %12 oranında rapor verildi. Başka bir devlet hastanesinden rapor..?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...