Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    womanizer Avatarı

Gerçek Adı
    YUXEL-67
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK/EREĞLİ - AYDIN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    1.5 sene önceki raporum % 76.rapor yenileme süresi malum 2 yıl.ilerleyen bir hastalığım var friedrich ataxia.10 aydır da tip 1 diyabetim.2 hafta önce diyabetide raporuma ekletmek için başvurdum.8 gün önce heyete girdim.rapor oranım % 92 oldu dediler.şeker hastalığından 10 puan aldın dediler.

b-Komplikasyon yapmamış olan, açlık kan şekeri 200 mg’ın altında tutulabilen, ketoz ve hipoglisemi göstermeyen Tip I diabetes mellitus % 30
    Balthazard Formülünde tip 1 için verilen puan.

1 - benim var olan kas hastalığımdan olan % 76 raporum % 72 yemi düştü?
    (% 76 verdikleri zaman ben tek kişinin koluna girerek 100 metre kadar gidiyordum.şimdi ayağa kalkamıyorum.bu kadar ilerlemesine rağmen bu kadar düşüremezler die düşünüyorum)
    2 - madem bu formule göre neden 10 puan almışım.550 - 600 şekeri gördüğümde oldu.ayrıca yapılan testlerde hemoglabin değerimin yüksek olduğunuda gördüler.
    3 - % 94 olan ablamda benle aynı maaşı alıyordu.2022 maaşım ne kadar olur.40 - 69 ve 69 - üstü yani 2 seviye biliodum ben.3 seviyeymiş sanırım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    952
    Verilen Beğeniler
    1.237

Diabet için %30 almışsındır. Bu konuda doktorlara insiyatif bırakılmıyor...

Ama %76 ile %30 Balthazard Formülü ile toplandığında, %83 yapar.

Eğer iki durum için toplamda %92 verilmişse sana, bu durumda kas hastalığı için %88 verilmiş demektir. Zira ancak o durumda %88 + %30 = %92 yapıyor.

2022 maaşı söz konusu olduğunda iki kademe uygulanır: %40-69 olanlar ile %70 ve üzeri olanlar
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    womanizer Avatarı

Gerçek Adı
    YUXEL-67
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK/EREĞLİ - AYDIN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kas hastalığımdan 82 diyabetten 10 dediler.buna eminim.en kısa zamanda yerinde sorcam bunu.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    952
    Verilen Beğeniler
    1.237

KAstan %82 vermişler ve toplamda %92 rapor olmuşsa, başka bir şeyden %52 ve üzeri verilmiş demektir.

Balthazard Formülü ile toplayınca %10 artışa karşılık gelmiş o da: http://www.engelliler.biz/bulent/pratikbalthazar.png

Ayrıca, toplamda %92 rapor verilmişse, daha ne olsun? Ne için itiraz etmek istediğini anlamadım?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    womanizer Avatarı

Gerçek Adı
    YUXEL-67
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK/EREĞLİ - AYDIN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hacı itiraz için değil benimki.merak ve paylaşım için.