Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    KUBIS5 Avatarı

Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    dediğim gibi istanbuldaysan Bakırköy sadi konuk hastanesine ve İstanbul şişli devlet hastanesine gitme onlar uğrştırıyor tavsiye etmem onun haricinde evine yakın yerdeki devlethastanesi varsa ona git yoksada işkurdan sevk al ücretsiz sevk anlr iş için diye

sen işkurada kayıtlımısın değilsen kayıt olacm de rapor yeniletmem gerekiyor de san hangi hastaneyi istiyorsan oraya sevk yazcaklar ücretsiz diye sende ücre ödemeden raporunu yenileteceksin sakın para verme kağıtta ücretsi yazıyor hatırlat yoksa yanlışlıkla ücretli yapıyorlar işlemi bizim bir komşu ablamıza beraber gittik yanlışlıkla ücretsiz diye ücreli yazmışlar işlemide yapmışlar o yüzden uyarayımda htırlatyımda dedim geçmiş olsun sankardeşim allh sağlık sıhat versin takma sınavı kafana bu elindeki rapord yetiyor işe girmne öneli olan 16 ağustostan önce işe girmndir ondan sonra birdaha kullanmycksın o raporu ama sen 16 ağustostan sonra yukarda dediğim gibi yap

Üye
    Ozd Avatarı

Gerçek Adı
    Özgün E.
    Son Giriş
    22.11-2014
    Saat
    00:43
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

izmir de oturuyorum, geçen sene raporu aldığımda 2 hafta içerisinde almıştım, bu sefer de öyle olur inşallah. 16 ağustos ta raporumun geçerliliği bitiyo ben bittikten sonra başvurulması gerek diye duymuştum ondan bekliyordum, öyle değil se başvurayım hemen. rapor uzamazsa memurluk hayal olur
    teşekkür ederim iyi dilerklerin için, sana da çok geçmiş osun

bu arada işkura kayıtlıyım, hastaneye onu götürsem daha mı iyi olur?

Üye
    KUBIS5 Avatarı

Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Izmirdeki bulunduğu ilçedeki işkura git hastaneye sevk al sevk alıpta gitmezsen 150 ila 200 tl arası rapor ücreti var ödemek zorunda kalırsın vaktin varken pazartesi git hallet vergi indirimi aldınmı

Üye
    Ozd Avatarı

Gerçek Adı
    Özgün E.
    Son Giriş
    22.11-2014
    Saat
    00:43
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

işkurdan direk gidince kolaylık mı sağlıyolar peki?

bir de raporu yenilemezlerse bir şey olmaz heralde benden

Üye
    KUBIS5 Avatarı

Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evt onlara deki ben buraya kayıt olacağım raporumun yenilenmsi lazım diyeceksin onlardan hastneye sevk al sevk evrağında ücretsiz yazar eğer raporun yenilenmezse veya yenisi verilmezse eski raporu atma işe onunla gireceksin girdikten sonra birdaha ihtiyacın olmayacak

Merhaba kolay gelsin raporun derecesini yükseltmene gerek yok bu senin işini görüyor emekliliktede işine yarıyor yani raporuna yeni hastalıklarıda ekletsen yüzde 5 olur toplam yüzde 55 çıkar birşey değişmez yüzde 40 ila 60 arası 3 derecedenvergi indirimi aynı kanundan emekli oluyor vergi indirim oranı aynı yüzde 60 ve 90 arası oanlarda2 ci derece vergi indirminden yararlanyor yüzde 90 veüzer 1 drceden vergi indiminden yararlanıyor falar unlar birde aynı hastne 2 ci rpor vermez sende boşunauğraşma bakkeyfine bu yüzde 50 ornındaki rapor sana yer işini görür anladınmı bn 18 aralıktaemekli luyorum

Üye
    yourdirgists Avatarı

Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    02:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama umarım bi cevap alabilirim. 6 ay önce %29 engel oranı aldım. Şimdi başka bir hastane doktoru ile görüştüğümde 6 ay geçtiği için rapor yenileme olarak ilçe sağlık müdürlüğüne başvur buraya(Bakırköy Sadi Konuk) yönlendirsinler dedi. İlçe sağlıktaki görevli rapor yenileme diye bir sey bilmiyorum ben diyor. Sizce ne yapmalıyım? Ekpss'ye kadar %40 oranı almam gerekiyor.

Üye
    KUBIS5 Avatarı

Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu alta verdiğim resmi gazeteyi tıkla ve açıln sayfada kaydet yazan yere tıkla word olarak kaydediliyor açarsın vede tablodan bakarak hesaplamalar yaparsın bu tablonun yayınlandığı yıldan sonra başka madde çıkmadı özürlüler kanununa bağlı son gazete budur halen geçerli tüm oranları hesaplama cetveli içinde ayrıca aynı hastaneden rapor alamazsın 2 kez istanbulda en iyi rapor veren hastane haseki eğitim ve araştırma hastanesidir

http://www.resmigazete.gov.tr/eskile...216-M1-1-2.doc

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12