Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    benm Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    10:35
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar, benim sağ ayakta polio sekeli var ve özel donanımlı araç kullanabilir raporu almak istiyorum. nasıl bir dilekçe ile başvur malıyım? daha önce alan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Teşekkürler...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

H sınıfı sürücü belgen var mı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    benm Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

evet H sınıfı sürücü belgem var.2002 yılında almıştım üstünde herhangi birşey yazmıyor.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

Bir devlet hastanesine "özel donanımlı otomobil kullanıp kullanamayacağıma dair sağlık kurulu raporu verilmesini arz ederim" dedin miydi tamamdır
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    benm Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bir de size şunu saormak isterim benim gaz pedalını sol tarafa aldırmam donanım kapsamına girer onu biliyorum fakat bu gıcık herifler(diğer arkadaşların yaşadığı sorunlara istinaden) bana bunun raporda da yazması gerektiğini söyleyebilirlermi?
    Verdiğini ve vereceğiniz cevaplardan ötürü teşekkür ederim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

Raporu yazacak doktora şu ibare olması için ricada bulunun bence (hatta ibarenin yazılı olduğu kağıdı eline verin de gönlü olsun paşamın): "sağ ayağını kullanmasına gerek bırakmayacak özel donanıma sahip otomatik vitesli otomobil kullanabilir"
    Bu ibare olduğunda bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.
    Ya da daha bir nokta atışı olsun derseniz, "gaz pedalı solda olacak şekilde dizayn edilmiş özel donanıma sahip otomatik vitesli otomobil kullanabilir" ibaresi de olabilir.

Üye
    benm Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bu gün nihayet sağlık kurulu raporumu aldım sadece sağ bacağımda problem olmasına karşılık bana verilen raporda elden gazlı elden vitesli ötv den yararlanabilir. yazıyor bütün araçlar elden vitesli değilmidir.
    ben bu raporla otomatik vites alıp sağ tarafa elden gaz kumandası taktırsam olur değil mi?

Üye
    ozzy Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    17:19
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın benm; "Özel Donanımlı Araç Kullanabilir" raporu için herhangi bir ücret ödedinizmi ?

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bütün araçlar elden vitesli değil.Aracınıza vitesi ve gaz pedallarını elle harakete geçirecek tartibat takılacak.Siz takmıyacaksınız.Size verilen Sağlık kurulu raporuna göre Mühendis proje çizecek,çizilen projeye göre tertibat takacaksınız.