Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    saq Avatarı

Son Giriş
    04.11-2013
    Saat
    13:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    evet bele vermiyorlar gerci bazı arkadaslar yüzde 18 falan veriolar yazmıslardı ama bana vermediler sadece tek kulaktan yüzde 12 aldm oda bi işime yaramıyor napcam hiç bilmiyorum iş guc yok sorsan hükümet calısıyor hep zenginlere garibanı sallayan yok

Üye
    anakin Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    10.04-2017
    Saat
    14:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım, bele oran verilmiyor diye bir şey yok.Doktor vermiyor oranı.Yönetmelik çok açık bu konuda.Fıtık varsa minimum %8 oran verilmek zorunda.

Üye
    buzluçay Avatarı

Son Giriş
    25.04-2016
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

hasan arkadaşım dogru söylemiş

Üye
    saq Avatarı

Son Giriş
    04.11-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ee napmamız lazım gerci ben tek kulaktan yüzde 12 aldm belede tas catlasa yüzde 15 verdiğini farzedelim toplasan gene yüzde 40 etmiyor sizce itiraz etmeme gerek var mı birde mesela orda 10 tane doktora göründük mesela beyin ceraahı sağlamdır özür oranı yoktur yazdı ortapedi ile fizik tedavide beyin cerrahınn tanısı doqrudur diyip imza attı hiç bakmadılar bile mr eger simdi itiraz edersem beyin cerrahıda mesela yüzde 10 özür verse ortapedi ve fizik tedavicide beyin cerrahınn kararına uyup yüzde 10da onlar verip toplamda yüzde 30 gibi bi oran bulma sansım var mı ?

Üye
    anakin Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    10.04-2017
    Saat
    14:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hayır öyle değil uygulama.Beyin cerrahi oran vermiyor.Raporları ve filmleri inceleyip tanı yazıyor.Fizik tedavi ve ortopedi de hem buna hemde kendi kontrollerine dayanarak cetvele göre oran beyan ediyorlar.

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla ben bu rapor oran cetvelini kim hazırlamış çok merak ediyorum insanların beli tutmuyor çalışamıyor ama sağlam raporu veriliyor arkadaşlar çok üzgünüm ama rapor almak için ya tekerlekli sandelyede olacaksınız ya tüm sağır olacaksınız ya zihinsel engelli olacaksınız ya tüm kör olacaksınız yada iç organlarınız tümden iflas etmiş olacak onun haricinde özürlü raporu almanız çok zor hatta imkansız (Allah kimsyi bu durumlara düşürmesin) çok acı ama bir gerçek var isterse belinizdeki ağrı yüzünden kafayı bozun 1dk ayakta durabiliyorsanız sağlamsınız derer Belfıtığından alacağınız en yüksek oran %8 dir o da doktorun vicdanına kalmış canı isterse verir ama belfıtığından dolayı hiç yürüyemiyorsanız belki özürlü raporunuz olumlu olabilir acı ama bir gerçek var tüm engelli kardeşlerimin oranları düşürülüyor rapor vermemek içn elinden gerleni hatta elinden gelmeyenide yapıyor devletimiz sağolsunlar....

Üye
    saq Avatarı

Son Giriş
    04.11-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ee napcaz şimdi biz hiç bir yere işede almıyorlar bizi normal işci olarak belimden ameliyat olup askerlikten muaf oldugum icin özürlü kadrosunada giremiom oran yetmio ne yapcam ben

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saq kardeş allaha dua edeceksin inanki eliimizden başka birşey gelmiyor artık kendine göre bir iş bulmaktan başka çaren yok moralini bozmak gibi olmasında rapor alıncada hemen iş bulamıyorsun görüyorsun yada internetten takip ediyorsundur o kadar çok İşsiz engelli kardeşim var ki ben görme engelliyim ve işsizim bakım parasına başvurdum bana dedikleri ne oldu biliyormusun İSTERSE GÖZLERİN HİÇ GÖRMESİN EĞERKİ WC YE GİDEBİLİYORSAN SEN BAKIMA MUHTAÇ DEĞİLSİN DEDİLER MORALİNİ BOZMAK İSTEMİYORUM AMA BU ŞARTLARDA İŞİMİZ ÇOK AMA ÇOK ZOR DUA EDELİMDE BU ENGELLİ RAPORUNU DÜZENLEYEN MEVZUAT EN KISA ZAMAN DEĞİŞTİRİLSİN..

Üye
    saq Avatarı

Son Giriş
    04.11-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hayırlısı tolgahan anladıgım şu ki devlet baba sadece zenginlerin babası biz gariplerin değil ! kimsenin umrunda değil madur vatandaş

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12