Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ipeksi Avatarı

Gerçek Adı
    fevzi
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba sağlık raporum ankaradan bağlı bulunduğum sgk ya geri gönderilmiş nedeniyse telefonda sordum eksik evrak sebebiyle ara karar verilmiş bu ne demek yani eksik evrak nedir hastane tetkiklerimi yada başka birşeymi anlamadım bilen arkadaşlar yardımca olursa çok sevinirim merak ediyorum şimdi 2 hafta sürer evrakların gelmesi

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba evet ya hastane tahlil ve tetkikleri veya yeni rapor istenecektir ilk rapor ise şimdi sizden büyük ihtimal araştırma veya üniversite hastanesinden rapor istenecektir iki seçenekten biri 2 hafta beklemeyin ankaradan çıktıktan 1 hafta sonra bağlı bulunduğunuz sgk il müdürlüğünü arayın allah kolaylık versin sonu güzel olsun

Üye
    ipeksi Avatarı

Gerçek Adı
    fevzi
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.Raporum zaten Bakırköy Sadi Konuk eğitim ve araştırma hastanesinden tekrardan rapor isterler mi?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Yeni rapor istenmemiş, eksik bir şeyler var demişler kendilerince ve hastanede onun tamamlanmasını istemişler.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    murattı_34 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    04.11-2011
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynısı bende de olmuştu Ankara eksik tetkik nedeniyle karara varamış ek 2 diye istenen bilgileri yazmış ve defderdarlığa yollamıştı. Defterdarlıktan beni aradılar ve raporu tekrar hastaneye götürdüm. Tekrar muayne ve istenen tetkikler yapılıp ankaraya yollanmıştı. ÇOk şükür fazla bi değişiklik olmadan %47 olarak onaylanıp geldi. Ama ekstradan 2 ay daha beklemek gerekecek ki bu çok sabır gerektiren bir mücadele.

Üye
    Jungle Avatarı

Gerçek Adı
    Brays
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    0

Ankaraya % kaçla gittide % 47 olarak geri geldi düşürme yapmışlarmı?

murattı_34;
    Bende aynı sorunu yaşadım beni tekrar heyete soktular yeni rapor cıktı oda % 49 oldu 2007 de aldığım rapora eksik evrak dediler hastanede bu eski rapor zaten yenisini düzenleyelim demişti şimdi defterdarlığa göndereceğiz diyor hastane filmleri koyacakmı acama?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Şurayı inceleyip, raporla beraber ne tür bilgi ve belgelerin gönderilmesi gerektiğine dair bir fikir edinilebilir: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...-etsinler.html

Not: Oradaki kurum SGK. Tabii ki Maliye açısından bir önemi yok. Ben sadece fikir vermesi açısından aktardım
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Jungle Avatarı

Gerçek Adı
    Brays
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    0

Hastane bu konuda yetersiz kalıyor ne göndermesi gerektiğini bilmiyor ben röntgenleri gönderecekmisiniz dedim hayır diyor röntgenler bizde kalacak olurmu canım resmi yazıyla istemiş dedim ha ozaman göndeririz dediler ki hala tereddütüm var göndereceklerinden bide verdiğin liknkle 24 madde diyoki rapor oranı belirtilmez merkez salık kuruluna bırakılır ama benimkinde belirtmişler %49 demişler?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Maluliyet (5510/25. madde) için verilen raporlarda oran belirtilmiyor. Yaşlılık (5510/28. madde) aylığı söz konusu olduğunda bu sınırılama yok.