Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ekinos Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    allaha şükür ben cihaz takmadamda anlayabilmeme rağmen 52 vermişlerdi raporu antalyada yaptırabilsaydiniz

Üye
    seher35 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Malasef hastanede yanlızdım...ve adımı duyabilmek için cihaz kulağımdaydı...sonra adım okununca cihazı çıkarmayı unutum ve kendimi doktorların karşısında buldum....artık hayırlısı diyorum ..inşallah %40 alırım o bana yetiyor zaten...ayrıca evrakların hepsinde ci hasta yazıyor....kaçarınız yokki....bilgilerinizde özellikle bunu yazıyorlar...

bera testi nasıl oluyor...bana hiç yapılmadı....

Not.. Bera testini araştırdım...ilk işitmemi kaybettiğimde hastanede yapılmıştı ve tepki yok denmişti...ondan sonra cihaz takılmasına karar vermişti doktor...sinirlerin tamamen öldüğünü söylemişti...normal işitme cahzının işe yaramayacağını söylemişti...o yüzden bende hiç normal işitme cihazı denemesi yapmamıştı....

Üye
    seher35 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam Arkadaşlar...bugun maliyeyi arattım ....roporum %52 olarak onaylanmış....21.09.2011 de postaya vermişler....bugun İzmir maliyeye gittim...daha gelmemiş...iş yerine göndereceğiz dediler bende dedim bir fotokopi istiyorum dedim...gelsin verelim dediler....1 hafta sonra gel.....benim fotokopi isteme amacım bu ay içinde alabilirsem emeklilik için başvurmak içindi....eğer 3 gün içinde fotokopisini alırsam emeklilik baş vurusunu fotokopiyle yapabilirmiyim...yoksa 1 ay uzayacak....21 de postaya verilen evrak bu kadar geçmi gelir....

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    937
    Verilen Beğeniler
    1.231

Gözünüz aydın. Rapor oranını düşürmemişler

Maalesef kurumlar kendi iç mekanizmalarıyla postaya gönderdiklerinde postanın ulaşması çok çok uzuyor. Evrak kurumdan çıkana kadar haftalar geçebiliyor bazen. Ya sabır...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    seher35 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

OturanBoğa...çok sağolun en sonunda aldım %52...sizlerinde sayesinde oldu ...siteyi okumasam asla tekrar başvurmazdım....Maliyede pc raporun gördüm ama daha elime geçmedi..imzaya gidecek dediler...geçen hafta oldu bu olay Pazartesi yine gidecem çok ters davranıyorlar...sanki benim emekli param ceplerinden çıkacak...kendimi zor tuttum....senlerce devlete vergi verdim...halan vergi borcu ödüyorum....3700 gün primim var....bu memurların anlamsız kaprislerini anlamakta zorlanıyorum....

Üye
    umutsuz Avatarı

Son Giriş
    07.10-2015
    Saat
    09:14
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne mutlu size... Gözünüz aydın. Ben ehliyet için müracaat ettiğimde %85 oranında işitme kaybın var, sana ehliyet veremeyiz dediler. Aynı doktorlara Vergi İndirim raporu için gittiğimde bu kez senin öyle önemli bir işitme kaybın yok orta dereceli işitme kaybın var. Bu raporu vermeyiz dediler. Hasılı ben hiçbirşekilde rapor alamıyorum. Ne sağlam, ne çürük...

Üye
    chelıx Avatarı

Gerçek Adı
    kaan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:14
    Yaşadığı Yer
    bu dünya benim memleket
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    9

Doktorun öyle demesine bakma gir heyete odyo ölçümüüüne göre rapor verilir şayet her kulakta en az 80 db işitme kaybın varsa %40 engelli raporu alırsın.

Üye
    umutsuz Avatarı

Son Giriş
    07.10-2015
    Saat
    09:14
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Maalesef bana artık odyo ölçümü yapmıyorlar. Ya da Erzurumda böyle bir durum yok. Bera testi uygulanıyor, kendi kendimin yalancısı olmaktan sıkılıyorum, utanıyorum artık... Odyo ölçümünde belki on kez tekrar yaptılar hep aynı olmasa da %84 ile %86 arasında işitme kaybı çıkıyor. Fakat iş bera testine gelince onda her ne hikmetse orta dereceli çıkıyor. Ne doktorlara birşey diyebiliyorum ne de bana artık sağır muamelesi yapan yakın çevreme...

Üye
    ozlemzeynep Avatarı

Gerçek Adı
    özlem
    Son Giriş
    19.03-2013
    Saat
    05:32
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba benim bir kulağım %90 DB diğeri %60dan %85 db işitme kaybım var hava yolu işitme cihazlar duyumu karşılamakta zorlanıyorum engelli raporu yüzde kaç verirler

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12