Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Saltuk3838 Avatarı

Son Giriş
    08.07-2011
    Saat
    18:09
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar bi konuda yardımınıza ihtiyacım var

Nereye acacagımı bilemedigimden dolayı buraya açtım.

Şimdi size durumu izah edeyim.

Annemin beyninde tümör vardı 13 tane multi(Sürekli Cogalan) ve iyi huylu bunlar. Ameliyata girdi 2 kez

Beyninde şuan 3 Tane daha kaldı onlar alınamıyor riskli bölgede oldukları icin

Bayılma durumu var . Ehliyet alamaz bu yüzden ve Hala tedavisi devam etmekte

Yaşadıgı sorunlar : Bayılma , Denge kaybı var.

Bizim rapor alıp vergi indirimden araç alma imkanımız varmı acaba ?

Şimdiden teşekkürler

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sorunun cevabı hakkında bilgim yok.lakin beyin ve omurilik tümörü olan biri olarak bir konuda bilgi paylaşmak isterim.benimde nf2 hastalığına bağlı olarak beynimde 3 adet tümör var.ve dediğiniz gibi bunlar riskli bölgede beyin sapına ve ponsa bası uygulamktalar.benimde denge sorunm işitme kaybım vss var.benim size önerim bu tümörlerin alınma ihtimali yok ise cyberknife uygulanmasından yana.nokta atışı yapan ve diğer dokulara zarar vermeyen radyoterapinin en gelişmiş hali.benim tömörler riskli yerde olduğu için bu alet yok edemedi.ama büyümelerinin ve daha fazla zarar vermelerinin önüne geçildi.bu alet bazı devlet hastanalerinede geldi.ayrıntılı bilgiye Radontek adresinden ulaşabilirsiniz.saygılar

Üye
    Saltuk3838 Avatarı

Son Giriş
    08.07-2011
    Saat
    18:09
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim annemde gamanayf tedavisi görüyor suan. teşekkürler bilgilendirme icin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sakatlık oranı cetveli'ne göre hangi oranda rapor verilir, bilemedim. Bence annenizin doktoru bu konuda en doğru yanıtı verecek kişidir. Ve eğer anneniz %90 ve üzeri rapor alırsa, evet, vergi avantajlı araç satın alabilir ve bu aracı siz kullanabilirsiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...