Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kibele_ Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    14.02-2013
    Saat
    17:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sayın yetkiliye bir sorum olacaktı. Ben % 45 özür durumu olan bir memurum. Özür durumu ilerleyen bir özellik taşıyor. Spinoserebeller ataksi tip 1 ( SCA 1 ) hastasıyım. 14 yıllık memurum. SGK 'ya verilen rapor sonucu alınan cevapta adi malul olduğum yazılıydı. Buna bağlı olarak ne zaman istersem emekli olabileceğim söylendi. Ben çalışma süremden sayılan heyet raporu almak istiyorum. Heyet raporunu alırken özellikle yazılması gerekli bir bilgi ya da cümle var mı? Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler. İşlerinizde kolaylıklar. Hoşçakalın...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251

Bu konuda Ayşe hanıma fikir verebilecek olan var mı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kibele_ Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    14.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

OturanBoğa;

Konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Bilgi alırsam da başka yerlerden mutlaka buraya da yazarım. İşlerinizde kolaylıklar. Hoşçakalın...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251

Memurlarda çalışma süresine dahil olan rapor alım prosedürü nedir? Bilen var mı arkadaşlar?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kibele_ Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    14.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben malulen emeklilik için başvurmuştum: SGK olumlu sonuç verdi ve 20.06.2012 tarihi itibariyle malulen emekli oldum. Heyet raporu da aldım bu süreçte. Bana söylenen 10 yılını dolduran memurlarda bir ( 1 ) yıla kadar rapor alınabiliyor ve heyet raporu olunca maaşınıuz da düşmüyor. Bilginize sunulur...