Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    umutkurt129 Avatarı

Son Giriş
    17.06-2011
    Saat
    18:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim. 2005 yılında vergi indirimi raporum % 50 çıktı. yalnız biraz karışık sebeblerden bu raporu ozamn vergi dairesine veremedim.

2009 yılında başvurdum rapor için Tanı Sol polio sekeli Tablo 4.1 Göre sonuç %19 çıktı

2010 yılında aralık ayında yeni genelge yayınlanmış oranlarla özida öyle bir yazı göndermiş tekrar başvurun yazmış bir umut yine başvurduk.

Yeni raporumda ki Tanılar Sol alt extermede poloi sekeli. Baldır ve uylukta ciddi atrofi. 10 cm kısalık. Sonuç % 25 çıktı.
    Özida derki oranları düzeltik buna göre düzelme yok mu yoksa hesaplama hatasımı var hastanenin . Hakeme gitmeden sizlere danışmak istedim. Oranlar noktasında bilgisi olan arkadaşların yardımcı olursa sevinirim.

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:33
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

G. Hasta tek baston / tek koltuk değneğinin yanında uzun bacak breysini (Diz – ayak bileği – ayak ortezi, KAFO) sürekli kullanmak zorundadır = 42

Tablo 3.4 e göre yukarıdaki kriterlere uygun rapor alabilirseniz %40 gecen bir rapor alabilirsiniz

Tablo 3.4 - Sol alt extremde polio sekeli. Baldır ve uylukta ciddi atrofi, 10 cm için oran?

Üye
    umutkurt129 Avatarı

Son Giriş
    17.06-2011
    Saat
    18:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eger 2009 yılında almış oldugum rapor gibi degerlendirlmiş olsa yeni yönetmelikte karşılığı %40 görünüyor acaba benmi bişeyleri atlıyorum anlamadım iki raporuda yazan aynı hastane ve doktorlar. Vergi indirimi için ankaraya gittiğinde onlarda yükselme olurmu ki acaba

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:33
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bi fark var şimdi ortopedi tablo 4.1 e göre değerlendirme yapamıyo eğer noroloji tablo 4.1 e göre verirse herangi bir cihaz ibaresi işaretlemeden yollanırsa raporunuz büyük ihtimalle düşüp dönecektir ,