Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    KEMALETTİN34 Avatarı

Gerçek Adı
    kemal
    Son Giriş
    11.10-2011
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim sol gözümde ışık hiç yok sag gözüm içinde gözlük kullanıyorum arkadaşlar ben saglık raporu alamıyorum gözümden dolayı saglık ocagına gittigimde hemen kagıda yazdılar sol göz kusurludur diye falan , son çalıştıgım işimdende oldum çünkü epilepsi hastasıyım nöbet geçirdim 2 gün işe gidemedim ben soruyorum size siz bir işveren olsanız beni işe alırmısınız ? ben söyliyim iş kazası geçirir diye düşünüp almazsınız ,gelelim asıl konuya bana neden %40 raporu vermiyolar öyleyse allahını seven bi cevap yazsın ...

Üye
    gocmen99 Avatarı

Gerçek Adı
    SLOBADAN
    Son Giriş
    12.01-2017
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vallah kemalettin bende ms hastasıyım bende sol gözümü kaybettim ms ve sol göze en az %55 veriyrolar epilepsi ve sol gözede en az %55 verierler ne alak sen hangi ildesin hangi hastaneye gittin bilmiyorum ama istanbulda değilsen kendini istanbula sevk ettir burda bir hastaneden rapor almayı dene kesin alıcağına inanıyorum

Üye
    fener Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    10

arkadaşa katışıyorum bende epilepsi hastasıyım vede özel bir şirkette özürlü kadrosunda çalışıyorum % 40 raporumda var sen bence önce tam teşekküllü bir devlet hastanesine git önce noroloji sevisine git ve deki ben özürlü raporu almak istiyorum epilepsi hasasıyım diye sonra göze git ve orayada aynısını de ve heyete gir aldığın en az verecekleri sana % 40 dır vede aldın raporla işkura git sen kademeleri düzgün geçersen işede gieresin raporda alırsın sıkma canını eyer % 40 dan aşağı alırsan il sağlık müdürlüğüne itirazda bulun tamam:

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Epilepsi için: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...tml#post883565

Bir göz tamamen köörse, %27 gibi bir oran verilir

Tüm oranlar Balthazard Formülü ile toplanıp, toplam işgücü kaybı oranı belirlenir. Eğer %40 ve üzeri olursa, sakat statüsünde işe girebilirsiniz...

yetkili hastaneler'den birine özürlü sağlık kurulu raporu almak için başvuru yapın...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    KEMALETTİN34 Avatarı

Gerçek Adı
    kemal
    Son Giriş
    11.10-2011
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    cevap yazan herkezden allah razı olsun dediklerinizi yapıcam.