Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hasan kayı Avatarı

Son Giriş
    01.08-2015
    Saat
    12:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar

ben immunglobin m sendromu ( bağışıklıkn sistemi zayıflığı) hastasyım doğuştan ve ömür boyu olan kronik hastalık aylık 6000 değerinde serum almaktayım
    zor şartlar altında çalışmaıyorum soğukta tozlu nemli ortamda efor gerektiren işlerde sık sık enfeksiyona yaklanıyorum en küçük grip bile zature ve akciger pnomonisi olan ölümcül hastalığa gidebiliyor defalarca tüberküloz hastalığına yaklandım komada yattım
    şuan işsizim iş başvurusu yaptığımda rahatsızlığın var mı diye sorduklarında var dediğimde iş vermiyorlar...
    bu yüzden özür grubunda istihdam sağlanması için karabük devlet hastanesine başvurduğumda burada bunu veremeceklerini numune hastanesine sevk ettiler ortada veririz veye veremeyiz diye bir şey demeden çıkış verdiler hakem hastane olduğu için başka hastaneye de sevk etmediler
    özür grubu yönetmeliğini incelediğimde burada rahatszılığımın yer almadığını gördüm bu kadar önemli ölümcül olabilecek kadar hastalığın neden yer almadığna şaşırdım
    konu hakkında bilgisi olanlar paylaşsın ve aynı rahatsızlıgı olanlar saglık bakanlıgına başbakanlıga yazı yazmaları rica olunur

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu konuda aklıma gelen tek şey, hastalığınıza dair tedavi ya da kontrol olduğunuz hastaneden/doktorlardan rapor almanızdır... Size sadece onlar yardımcı olabilir gibime geliyor...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...