Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bugünlerde sağlık raporu çıkartacağım. Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bağlı Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'nden rapor çıkartan var mı?

Akla gelen her konuda sağlık kurulu raporu verilen bir hastahane Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi*
    Ben de bir çok konuda işime yarayacak geniş içerikli Durum ve Derece Bildirir Rapor almak için başvurmayı düşünüyorum. Acaba Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi veriyor mu rapor? Ya da Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden rapor alan var mı? Bir günde işlem biter mi dersiniz?

Yeri: Google Haritası

* Sağlık Kurulu
    Sağlık Kurulu Poliklinikleri C Blok 1. Katta diğer Polikliniklerden ayrı olarak sadece sağlık kuruluna müracat eden hastalara hizmet vermektedir.
    Sağlık Kurulu Poliklinikleri Çarşamba günleri hariç haftanın her günü hizmet vermektedir. Sağlık Kuruluna 0 (212) 414 28 28 numaralı telefondan ya da www.beah.gov.tr adresinden randevu alarak başvuru yapabilirsiniz. 13:00 16:00 saatleri arasında da Sağlık Kurulu kararı alınmaktadır. Raporlar bilgisayar formatında düzenlenerek tüm muayenelerini tamamlayan hastalarımıza aynı gün içerisinde rapor sonuçları teslim edilmektedir.

SAĞLIK KURULU POLİKLINİKLERİ
    Dahiliye
    Genel Cerrahi
    Kulak-Burun-Boğaz
    Göz
    Ortopedi
    Nöroloji
    Psikiyatri
    Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

HASTANEMİZDEN VERİLEN SAĞLIK KURULU RAPORLARI

TAM TEŞEKKÜLLÜ RAPORLAR
    Devlet Memurluğu/ Asalet Tasdik Raporları
    Yaş Tespiti/ Cinsiyet Tespiti
    TC vatandaşı olur
    İşe Giriş Raporları
    Yurt ve Okul Kayıt
    Polislik,Usul ve Fenne Uygunluk
    Yurt Dışı İşçi Olur
    Hacca Gidiş
    Evlat Edinme/ Edinilme
    Huzur Evine Giriş/ Darülacezeye giriş
    Özel Güvenlik
    Silahlı Özel Güvenlik
    Ağır ve Tehlikeli işlere giriş
    Ehliyet raporları
    Silah Ruhsatı

ÖZÜRLÜ RAPORLARI
    Malul Maaşı
    Özürlü işe giriş
    Malulen Emeklilik
    ÖTV İndirimi/ Vergi İndirimi
    Durum Bildirir Raporu
    Özel Tertibatlı Araç/ Akülü Araç
    Özürlü Kimlik Kartı
    H Sınıfı Ehliyet
    Evde Bakım Hizmeti
    Durum ve Derece Bildirir Raporlar

ÜÇ UZMANLI SAĞLIK KURULU RAPORU
    Ortez, protez sarf malzemesi cihaz, istirahat raporları olarak ilgili kliniklerce verilmektedir.
    İLAÇ KULLANIM RAPORLARI Tek Hekim Raporu olarak ilgili polikliniklerce verilmektedir.

SAĞLIK KURULU MÜRACAATINDA İSTENEN BELGELER
    Tam Teşekküllü raporlar için
    1 Resim
    TC Kimlik No' su bulunan Kimlik Fotokopisi
    Başhekimliğe yazılan dilekçe
    Kurumlarca istenen raporlar için İlgili kurumdan sevk
    1 Resim
    Özürlü raporları için
    Daha önce alınan rapor fotokopisi
    İlgili kurumlardan sevk yazısı
    1 Resim
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi veya Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'nden rapor alan arkadaşlarımız tecrübelerini kısaca da olsa yazarlarsa seviniriz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ipeksi Avatarı

Gerçek Adı
    fevzi
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Selam Bülent bey

6 mayıs 2011 de Sadi Konuktan Sgk nın maluliyet tespiti için durum derece bildirir raporunu aldım. Ben öyle söylendiği gibi bir günde alamadım yaklaşık 2 hafta uğraştırdılar neyse polikilinikler önünde uzun kuyruklar oluyor numaratör yok çünkü kavgalar falan çıkıyor özürlü olup olmamanın hiç önemi yok öncelik tanınmıyor,
    iyi taraflarından biri doktorları iyi insan muamelesi görüyosun ama çok ağır gidiyor işler mesala benim basit bir kan tahlilim 12 günde çıktı. Sonra silah ruhsatı sağlık raporundan Hac sağlık raporuna kadar her türlü rapor verildiğinden çok kalabalık. 120 lira veriyosun rapor için ek muayene isterlerse 20 lira daha yaklaşık 1,5 saat kayıt kuyruğu bekledim çünkü o kalabalığı tek bir kişi kayıt ediyor ve ağır ilerliyor erken gitmelisin, saat 12 ye kadar polikilinikleri tamamlayıp evrakları içeri verirsen tabi yine aynı kuyruğa girip kayıt yaptırdığın görevliye teslim etmen gerekiyor sonra saat 14 de heyete girip 4 te sonucu alıyosun
    kesin bakırköyden çıkarıcam diyosan Allah sabır versin ama heyet ve doktorlar iyi yönetim kötü.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok teşekkürler Fevzi bey.

Avcılar'daki hastanede heyet yokmuş, Bakırköy'de varmış... Orası da bana uzak. Belki son seçenek olarak düşünürüm...