Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    barış Avatarı

Gerçek Adı
    Barış
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    21:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bu hastahaneden önceki ay veya bu içerisinde rapor alan arkadaşlar var ise bizlerle gözlemlerini rapor almadaki zorlukları ve sıkıntıları paylaşabilirlermi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Konuya dair tecrübesi olan kimse yok mu? Paylaşımlarınızı bekliyoruz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    keyvan Avatarı

Son Giriş
    19.01-2016
    Saat
    08:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben aldım ortepedi doktoru çok kötü yani eski cetvele göre verdi bana ondada % 40 geçemedim kendi kafasına göre veriyor diger lerini bilmiyorum orda hangi engelin varsa ona göre muayene oluyosun hepsini dolaştırmıyorlar ama ben ortepediden 2 kez rapor aldım ikiside düşüktü

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Bu, sadece rapor verilecek branş doktoruna muayene olma işi güzelmiş aslında... Diğer hastaneler de bunu uygulamalı. Boşu boşuna ilgisiz polikliniklerde kalabalığa yol açıyoruz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    barış Avatarı

Gerçek Adı
    Barış
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet arkadaşlar bugün doktor 30,40 dakika'lık muayeneden sonra %41 raporu onayladı saglık kuruluna gittim. 21 hazirana gün verdi. o gün gelip tüm poliklinikleri dolaştıktan sonra, raporu alıcam yüze,yüze balıgın kuyrugana geldim bakalım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

21 haziranda tüm poliklinikleri dolaşacak mısın? E hani sadece ilgili doktor bakacaktı?

Üye
    barış Avatarı

Gerçek Adı
    Barış
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oturanboğa banada süpriz oldu diyebilirim ortapedide işim bittikten hemen sonra saglık kuruluna gittim randevu almak için oradaki bayana neden sadece rahatsızlıgımla ilgili tek poiklinkige gittim diye sordum bayanda %40 veya üzerinde rapor alırsanız size randevu verilecek ve diger poliklinikleri gezicekseniz dedi yani banada süpriz oldu diyebilirim.

Üye
    yasmin2013 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba ben de geçen yıl (2012) bu hastaneden rapor aldım. Kesinlikle ve kesinlikle ortapedi dr'u çok kötü. Nedeni de kendi kafasına göre takılıyor. Beni rontgene gönderip sonuçlarıma dahi bakmadı. Ve Baltazardan haberi olduğunu dahi zannetmiyorum. Az önce arkadaşın yazdıklarını şans eseri okuyunca ben de paylaşmak istedim. Nöroloji dr u da heyette olan bayan inanılmaz alakadar ve ilgili. Raporum %34 de kaldı.

Bu sene obsesif kompulsif bozukluk yeni yasaya eklenince tekrar psikiyatriden başvurmak istedim, (aynı hastaneye) fakat bu seferde psikiyatri dru benim bu konuda bilgim yok benim imzam yetmez deyip beni gönderdi. Zaten geçen yılda rahatsızlığımı söylediğimde okbden alamazsın deyip hemen göndermişti. Hiç bir şey anlamadım. Orda 3 psikiyatris daha var. Heyet drunun doç mi olması gerekiyor anlamadım. Yasal olarak mı yetkisi yok, kendisi mi kabul etmedi? Prosüdürü bilen bu hastanede psikiyatri tecrübesi olan arkadaş var mı acaba?