Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Dependente Avatarı

Gerçek Adı
    Furkan
    Son Giriş
    20.05-2011
    Saat
    23:18
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ben doğuştan klippel trenaunay weber sendromluyum
    doktorların dediklerine göre dünyada en çok bende görülmüş vücudumun %63 ünde yanlız özürlülük ölçütü sınıflandırmasında benim rahatsızlığım olmadığı için sadece cilt lekelerinden %49 luk bir rapor aldım
    halbiki asıl engeliliğim kalp damarla ilgilidir her gören doktor mucize eseri yaşıyorsun diyor bu rahatsızlıktan anlayan ülkemizde bir tek doktor var sadece hastanede bir doktor üniversite araştırma hastaneleri ancak senin için doğru düzgün bir rapor verebilir özürlülük ölçütü sınıflandırmasına bakmadan gerek engelli raporunu verebilir dedi
    böle bişiy varmı gerçekten yardımlarınız için şmdiden çok teşekkür ederim.

Üye
    hakanaca Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan CANTÜRK
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:33
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

geçmiş olsun kardeşim bence sağlık bakanlığıa bildir onlar sana yardımcı olur raprolarının fotokopilerini gönder tekrardan geçmiş olsun

Üye
    Dependente Avatarı

Gerçek Adı
    Furkan
    Son Giriş
    20.05-2011
    Saat
    23:18
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cvp verdiğin için teşekkür ederim hakanaca yarın en iyis il sağlık müdürlüğüne gidip derdimi anlatmak

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.240

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu konuda değerlendirme ancak doktor tarafından yapılabilir diye düşünüyorum ben de. Çünkü hastalığın kalp-damarda yol açtığı etkileri ancak doktor değerlendirip sakatlık oranı cetveli'ne göre oran belirleyebilir...

Not: Tüm oranlar Balthazard Formülü ile toplanır.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...