Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SEVVAL2003 Avatarı

Gerçek Adı
    berrin özdemir
    Son Giriş
    27.02-2012
    Saat
    12:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar

ben süreli aldım 10/10/2011 de yeniden kontrol muayenesi için gitmem gerek
    acaba beklemeden şimdiden başvurabilir miyim hastalığım ilerdi çünkü

bilgi verirseniz sevinirim eğer başvuru yapabiliyorsam nasıl bir prosüdür var

Üye
    kuman Avatarı

Gerçek Adı
    otmar
    Son Giriş
    28.09-2012
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Eğer sağlık durumunuz değişti ise (yeni hastalık yada var olan hastalıklarda kötüleşmeye dair verisel ya da klinik bir şeyler değişti ise) elbette başvurmanız bence en doğal hakkınızdır (sanırım.).(Geçmiş olsun.Östemliyetitte mi bir değişme var? Daha önce konuşmuştuk hatırlarsanız. Özele yazabilir seniz sevinirim.).

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Hemen başvuru yapabilirsiniz. Hangi kurum kontrol muayenesi öngördüyse, oraya gidip hastaneye sevk alın derim. En kolayı odur. Onlar vermezse sevk, o zaman il sağlık müdürlüğüne gidip hastalığınzın ilerlediği gerekçesiyle hastaneye sevk talep edin...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    SEVVAL2003 Avatarı

Gerçek Adı
    berrin özdemir
    Son Giriş
    27.02-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili arkadaşlar geçen sene 1 yıllık vergi indirimi almıştım bu sene zamanı geldi tekrar hastaneye gittim psikoloji ve ortopedi den muayene oldum ortopediden bana yetecek oranda doktor raporumu doldurdu fakat psikoloji doktoru işi zora soktu benden dışardan başka doktordan getirilmek üzere farklı evraklar istedi yarın heyete girmem gerek ben elimdeki sevk
    raporundaki psikyatri bölümünü sildirmek istiyorum böyle bir hakkım varmı psikolojiyi istemiyorum raporumda yardımcı olursanız sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Böyle bir seçenek yok sanırım...

Nasıl geçti heyet?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    SEVVAL2003 Avatarı

Gerçek Adı
    berrin özdemir
    Son Giriş
    27.02-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey beklediğimde iyi geçti ortepedi doktoru inanılmaz iyiydi resmen sordu bana sana ne kadar yeter diye ve heyete girerken çift değnek yazdım beni yalancı çıkarma dedi %48 aldım bakalım anakaradan ne olarak geri gelecek
    ayrıca psikolojiyide sildirdim istemiyorum çok uğraşmam gerekicek gibi görünüyor dedim doktor çizdi ve kaşeledi
    inşallah bu şekille onaylanır artık ilginize teşekkürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Bir sorun yaşanmayacaktır diye umuyorum...

Üye
    SEVVAL2003 Avatarı

Gerçek Adı
    berrin özdemir
    Son Giriş
    27.02-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bugün ankarayı arardım ve raporum 03/11 itibariyle istanbula gönderilmiş %48 olarak onaylanmış olduğunu öğrendim ve sonucu sizlerle paylaşıyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Gözünüz aydın