TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 63 / 63 İlkİlk ... 13535960616263
Toplam 944 mesajın 931-944 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hece_he Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @umut2135

müsadenizle bir sorum daha olacak. bu oranlarda rapor alabilmek için ek özel şartlar oluyor mu? yani benim kalp kapakçık ve aort damar değişimi yapılmış olması %30 engel oranı için yeterli oluyor mu yoksa kontrol eden doktor sağlamsın diyip oran vermeyebilir mi? aynı şekilde hipertansiyon ve ritim bozukluğu için de problem cikarabilirler mi? yani her şey heyetteki doktorun insiyatifine mi kalıyor? yaş önemli mi bu durumda? yasım 45 bu arada.
    Konu hozgul tarafından değiştirilmiştir (02.01-2020 Saat 17:43 ).

Üye
    LazraiL28 Avatarı

Gerçek Adı
    Necati
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@hece_he

Mrb kardeş bende kapak ve aort dan oldum %44 verdiler sen başvur bir sakıncası yok 2013 de cerrahpaşa da oldum ben 6cm di anevrizma ef 50 filan dı emekli olucaksan bekleme hemen ver geçmiş olsun kapak bende metal bir de sesin den artık psikolojik dert sahibi oldum

mayıs 30 da dosya açtım eylül 13 de ankaraya gitti bekliyorum kedinin ciğer beklemesi gibi ) hayırlısı olsun diyorum nediyim

Üye
    hece_he Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@LazraiL28

çok geçmiş olsun. inşalah dosyanız istediğiniz biçimde bir an önce neticelenir.

size de bir kaç soru sorayım siz rapor için hastaneye başvuruyu ne zaman yaptınız, başvurduğunuzda EF değeriniz 50 miydi ve bir de %44 orana kapakçık ve damar dışında bir rahatsızlık ilave ettiler mi?

bu arada benim kapak da metal ve sesine alışmak gerçekten çok zor. benim süreç henüz yeni olduğu için bir şey söylemek zor ama yine de alışmakta ben de gerçekten zorlanacağım.

Üye
    LazraiL28 Avatarı

Gerçek Adı
    Necati
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@hece_he

hastanenin vermis olduğu epikriz ile bayrampaşa devlete gittim 30 mayıs da ben vergi dairesin den sevkli gittim bence sen kendin al raporu çünkü zaman uzun sürdü hastane geç göndermiş dosya mı vergi dairesine başka bir hastalık da yok eklenen sadece kalp valla değerini bilmiyorum kalp ci eko baktı yazdı çizdi sonar da 44 çıktı işte eğer Ankara ya 13 eylül de giden raporum onaylanmazsa bir kaç hastalık daha ekleticem kansızlık ve panik atak var. Kafaya takma doctor diyor ama olmuyor ilaç içiyorum panik için..

Üye
    hece_he Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@LazraiL28

tekrar geçmiş olsun diyorum. ek işleme gerek kalmadan hallolur inşallah işleminiz.

Üye
    LazraiL28 Avatarı

Gerçek Adı
    Necati
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@hece_he

Sağol kardeş cümlemize inş ben sana diyim kafaya takma yediğine içtiğine dikkat et comadin tehlikeli benim burun kanamalarım oldu kansızlık başladı bir de mideye zarar veriyormuş mutlaka mide koruyucu hapını iç ınr baktırmayı da ihmal etme 2 den aşşağı düşürme tabiki de herşey RABBİMİZE bağlı ama sen gerekeni yap tevekkülü ona bırak panik atak olursan hayat çekilmez oluyor aman diyim tercübelerim bunlar şimdilik aklıma gelirse yazarım... geçmiş olsun cümlemize

Üye
    hece_he Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@LazraiL28

önerileriniz dikkate alacağım, teşekkürler. INR kontrollerine özellikle dikkat etmeye çalışıyorum. coumadin alınmazsa 2 gün sonra etkisini kaybediyormuş ve kapakçık üzerinde pıhtı oluşma riski varmış ve gerçekten ciddi problemlere yol açıyormuş. 2 ay öncesine kadar hiç duymadığım, adını bile bilmediğim pek çok konu şimdi hayatımın çok önemli bir parçası oldu maalesef.

önceki sayfalarda göğüs kafesi açılarak yapılan kalp ameliyatları için ortopedinin de belli bir engel oranı verdiğinden bahsedilmişti. var mıdır böyle bir şey acaba, bilgisi olan arkadaş var mı?

rapor içib kurula gitmeden önce ne kadar bilgi edinebilirsek o kadar avantajlı olur.

Üye
    LazraiL28 Avatarı

Gerçek Adı
    Necati
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

rapor bu kardeşim araştırmana gerek yok sen git baktır parasız alıcan...

odv4m7 - Kalp hastaları özür oranlarınız yüzde kaç?

Üye
    hece_he Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@LazraiL28

ben de bu hafta içi başvurumu yapacağım bir aksilik olmazsa. gelişmeleri sizlerle de paylaşırım.

sizin emeklilik bekleyişiniz de bir an önce olumlu şekilde sonuçlanır inşallah.

Üye
    LazraiL28 Avatarı

Gerçek Adı
    Necati
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@hece_he

Sağol kardeşim çoğu gitti azı kaldı geçen vatan daki vergi dairesine gittim bir aksilik yok heral de ocak sonu şubat başı gibi gelir dediler sonuçta yapacak bişey yok bekliyorum inş sende parana kavuşursun bu ekonomi de emekli maaşım ilaç gibi gelicek veren ALLAHIMA S.S şükürler olsun ama önce sağlık oda ist da parasız olmuyor genel de özele gidiyorm devlet de sıra oluyor neyse dediğim gibi kendine çok dikkat et her işini temkinli yap adımını atarken bile çünkü ufak bir kanama bile durmuyor İNR bakmak için makina var ama lüzum görmedim ama bence alsaymışım iyiymiş şeker hastaları gibi istediğim zaman ölçebiliyorsun kendine iyi bak .... kardeş

Üye
    Kamildurkut Avatarı

Gerçek Adı
    Kamil Durkut
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşım Necati bey @LazraiL28
    Benim Benim durumumda aynı seninki ile birebir ben beş yıl önce geçirdim kalp krizi mi o günden bugüne düzenli olarak kontrollere gidiyorum ilaç tedavisi kullanıyorum acaba benimde böyle bir şansım olabilir mi çünkü konuyu en iyi bilen sensin arkadaşım teşekkür ederim
    @LazraiL28
    15 Ocak 2020 ta rendevu aldım Sanıyorum önerilerine ihracım var
    1/Koroner arter (stend )
    2/ hipertansiyon
    3/hiperkollesterol
    Bunlarla ilgili bütün ilaçlarım tahlillerim ilaç raporlarım mevcut elimde
    Ve kalp ritim bozukluğu için beloc kullanıyorum
    Teşekkür ederim şimdiden
    Konu Kamildurkut tarafından değiştirilmiştir (07.01-2020 Saat 23:11 ). Gerekçe: Yanlış

Üye
    LazraiL28 Avatarı

Gerçek Adı
    Necati
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@Kamildurkut

mrb kardeşim öneriye gerek yok epikrizini al mutlaka vardır sende git hastaneye açtır dosyanı sonra tek tek doktorları gör onlar zaten seni yönlendirir ha şu var raporu ne için aldığını söyle mutlaka yazacaklar çünkü benim raporu gördün ise yazıyor bana sadece kardiyoloji doktoru baktı eko ile gerisi bişey var mı diye sordu bende yok dedim sonra 1 aya rapor %44 olarak çıktı yani değerlendirme tabiki doktorun sana yaklaşımı önemli mesela bana kulak burun boğazcı sana vermezler dedi oran niye dedim tek hastalık tan olmazmış çok biliyor ya ama şükür sorunsuz çıktı şimdi de bekliyorum işte emekli olabilmek için eli kulağın da inş çıkıcak herkes gibi bende hakkımı alıcam devletten boşuna 5-6 sene beklemişim neyse geçmiş olsun önce sağlık ama türkiye şartların da para önemli bir etken fayda kolay gelsin inş sende yararlanırsın.

Üye
    Kamildurkut Avatarı

Gerçek Adı
    Kamil Durkut
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok teşekkür ederim sonucu bildireceğimsizede hayırlı olsun inşallah

Üye
    LazraiL28 Avatarı

Gerçek Adı
    Necati
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Kamildurkut

Sağol varol bende bildiricem inş cümlemize sağlık mutluluk huzurversin gerisi hikaye

Sayfa 63 / 63 İlkİlk ... 13535960616263

Başlığın Etiketleri