Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    farmer_murat Avatarı

Son Giriş
    30.03-2011
    Saat
    20:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2001 yılında aldıgım özürlü raporunu kaybettim fotokopisi var fakat hastaneden istediğimde tekrar heyete girmemsöyleniyor fakat degerler düştüğü için yüzde 40 raporu alamıyorum ne yapmalıyım

Üye
    merveenes Avatarı

Gerçek Adı
    Havcı
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    13:39
    Yaşadığı Yer
    Güneydoğu'nun Paris'i
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

raporu 2001 yılında ne amaçla çıkartmıştın.eğer işkura başvurduysan o tarihte aslı orayada gider

Üye
    farmer_murat Avatarı

Son Giriş
    30.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

raporu iş kur aracılığı ile işe girmek için almıştım aslı oaradaydı fakat nedense arayıp orada da raporu bulamadık

Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba
    bende kaybetmiştim Fotokopisi vardı elimde hastaneye gittim Aslı gibidir kasesi vurdular.Rapor aldıgın hastaneye gidersen yardımcı olurlar

Üye
    pckopat_64_ Avatarı

Gerçek Adı
    Nurbetül
    Son Giriş
    09.08-2011
    Saat
    02:28
    Yaşadığı Yer
    Uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hastanenin uyuzluk yapıpda vermemesi, tekrardan heyete gir demeleri ayrı bi olay! Sinir bozucu.. Yesil_İzmit'in dediği gibi aslı gibidir kaşesi vursalar sorun çözülür ama buna yanaşsalardı yeniden heyete gir bile demezlerdi. Tekrardan gidip konuş bari, ikna olurlarsa kaşeyi basarlar belki.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.244

2001'deki rapor hiç bir işinize yarama ki. Ne için kullanmak istiyorsunuz o raporu? Ve, defterdarlıktan vergi indirim hakkı elde ettiniz mi o rapora karşılık?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    farmer_murat Avatarı

Son Giriş
    30.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2001 deki rapor işime yaradı zaten şuanda o raporu kullanıyorum fakat hastane aslı gibidir yazısı vermediginden heyete girmeye yönnlendirmesinden dolayı memuriyetten oldum saglık bakanlıgının yaptıgı sınavı kazanıp atanmıştık fakat aslı olmadıgından dolayı işe giremedik zararın neresinden dönersen kardır deyip ya roporun aslını bulaca nasıl yapabileceksek yada heyete girip almaya çalışacagız tabi oda imkansız gibi vergi indirimine gelirsek zaten indirimden yararlanabilseydim hiç bunlarla ugraşmazdım yaza emekli olurdum şu an 3450 pirim günüm var

Üye
    çamlıca Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bende de artık rapor aslı yok. Bakanlığa vermiştim, hastaneye başvursam ve yeni bir nüsha istesem verirler mi ? Raporu ağustos 2010 da almıştım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.244

Maalesef bu durumda yapacak bişey yok. Belki, raporu aldığınız hastanede arşiv görevlisini ikna edip, arşivde sıkı bi arama yaparak raporun aslı bulunaiblir. Bir umuttur...

Bazı bakanlıklar rapor tarihlerine bakmadan kabul ediyor iş başvurularını, bazılar etmiyor. Bundan sonraki merkezi sınavda bu konuda nasıl bir tutum sergilenecek bunu da bilemiyorum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    farmer_murat Avatarı

Son Giriş
    30.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çamlıca arkadaşım yeni rapor aldıgın için sana hastaneden raporun fotokopisini çekip aslı gibidir yazısı yazıp vere bilirler insallah alabilirsin

Üye
    çamlıca Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bilgi için sağolun. Lazım olursa denerim.