Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmet bucur Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    17.01-2017
    Saat
    01:53
    Yaşadığı Yer
    BALIKESIR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    akulu sandalıye raporu alabılmem ıcın ikı tane hastaneye başvuruda bulundum ama ikı hastane anlaşmış gıbı rapor alamadım
    araştırmama ragmen benden nıce ıyı kışıler rapor almış 1 yıl önce amalıyt oldugum kıfo skolyoz amalıyat sonrası gögsumden alt tarafım felc kaldı ve ben akulu sandalıye raporu alamıyorum
    bende buhastaneler ıcın suc duyurusunda bulunmaya duşunuyorum ne olur bır cevap alabılır mıyım acaba bılgısı olan lutfen yazsın

saygılar

ama şuda bırgercek tam ıstanbuldan sevgılı saygı deger abımız hayır sever bır kışı bana akulu bır sandalıye hedıye ettı ve ben sandalıyeyı şuan aldım teslım bu abımıze mınnet borcluyum arkadaşlar bu kışıye ben neler yapsam hakkımı nasıl helal ettırsem dusunmekten fena oluyorum bana bır cevap vrrırmısınız saygılar

Üye
    umutgsm Avatarı

Gerçek Adı
    ertuğrul keskin
    Son Giriş
    19.03-2011
    Saat
    11:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aç davanı kardeşim hakkını ara yılma.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kimlere akülü sandalye verileceğine dair SUT düzenlemesini inceleyin lütfen: http://www.engelliler.biz/forum/sosy...k-odemesi.html
    Eğer durumunuz orada çizilen sınırların dışındaysa, doktorların rapor vermemesi mevzuata uygun. Yok eğer durumunuz akülü sandalye almaya uygunsa, o zaman il sağlık müdürlüğüne itiraz ve BİMER'e şikayet edebilirsiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...