Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kelmus Avatarı

Gerçek Adı
    Cihan ŞENGÜL
    Son Giriş
    22.05-2011
    Saat
    17:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Arkadaşlar Aranıza Yeni Katıldım Sizlere Bir Kaç Soru Sormak İstiyorum Bana Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim:

Ben 2006 Yılında bir iş kazası geçirdim. Kaza sonrası yüksek sağlık kurulunun bana vermiş olduğu %38.2 oranında raporla iş göremezlik ödeneğine bağlandım
    çalışmış olduğum firmayla 2008 yılında mahkemelik olduk ve onlar hakkında maddi manevi tazminaat davası açtım bunlar benim daha önce almış olduğum rapora itiraz ettiler ve tekrar YSK'ya rapor gönderilmesini istediler
    YSK'nın 2. raporuda %48 olarak geldi.Şimdi ise buna da itiraz edip benim İstanbul Adli Tıp Kurumundan rapor almamı istediler
    adli tıp kurumundan alıcağım rapor ve oradan alacağım randevü süresi çok uzun mudur bu süreç ne kadar sürer
    adli tıp kurumunda yapılan muayne ve rapor şekli nasıl işliyor aynı zamanda iş kazası geçiripte işyeri alehine maddi manevi tazminat davası açıp kazanan arkadaşlar oldu ise bana bu süreçte yaşadıklarını benimle paylaşırsa çok mutlu olacağım.

TEŞEKKÜRLER...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben adli tıp cerrahpaşa'dayken mahkeme sevki ile (koluma damga basılı halde) gitmiştim. Bir evrak vermişlerdi mahkemeden, onu adli tıp kurumuna vermiştim girişte (evrak kayıt gibi bişeydi sanırım), ondan sonra doğrudan sağlık kurulunun karşısına çıkmıştım öğleden sonra. Benim işim 3-5 saatte bitmişti.

Ama şimdi yeni yerinde nasıl bir prosedür işletiyorlar, fikrim yok.

Benim anladığım, sağlık kurulunun karşısında onları ikna etmen gerek rahatsızlığınla ilgili olarak. Ne yapıp ne yapamayacağına dair, meydana gelmiş olan hareket kısıtlılığına dair onlara her şeyi açık açık söyleme fırsatın olacaktır diye umuyorum... Ben zaten omurilik felçli olduğum için, doktorun biri 1 dakkalık muhabbetin ardından raporu onaylamıştı...

Bu arada Adli Tıp Kurumu'Nun yeni yeri: Adli Tp Kurumu
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...