Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    canyoldsi Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    23.02-2017
    Saat
    10:39
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben şanlıurfada 12 yıllık ogretmenım kımlıgımde %40 engellı sol polıa sekelı ortopetık engelıyım okulda 2 nobet tutuyorum benden nobet tutamaz dıye rapor ıstendı nerden nasıl alacam bu raporu nobet tutmalımıyım ne yapabılırım
    .

Üye
    ben çiğdem Avatarı

Son Giriş
    01.02-2012
    Saat
    22:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba.Ben de öğretemenim.Nöbet tutmak beni de oldukça zorladı.Çünkü ben de ortopedik bir engele sahibim.Kurumum devlet hastanesinden en az üç imzalı raporun geçerli olacağını söyledi.Devlet hastanesinden sağlık problemimden dolayı nöbet tutmaya müsait değildir şeklinde nöbetten muafiyet sağlık raporu aldım.Zaten durumunuz otrada olduğu için yani usulsüz bir işlem olmadığı için doktorlar sıkıntı yaratmıyor.Aldığınız raporu kurumunuza verin dosyanıza yerleştirsinler.Bir adet fotokopisinide kendi dosyanızda arşivleyin.İlerde bir sıkıntı olursa yani olaki dosyanızda bulunamaz.....vs elinizdeki örneği gösterirsiniz.

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

“MADDE 101- Günün yirmidört saatinde devamlılık gösteren hizmetlerde çalışan Devlet memurlarının çalışma saat ve şekilleri kurumlarınca düzenlenir.
    Ancak, kadın memurlara; tabip raporunda belirtilmesi hâlinde hamileliğin yirmidördüncü haftasından önce ve her hâlde hamileliğin yirmidördüncü haftasından itibaren ve doğumdan sonraki bir yıl süreyle gece nöbeti ve gece vardiyası görevi verilemez. Özürlü memurlara da isteği dışında gece nöbeti ve gece vardiyası görevi verilemez.”

-Yukarıdaki verilen bilgiler Torba yasasında alınmıştır bilginize

Üye
    canyoldsi Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    23.02-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allah razı olsun saolun deneyecem ınsallah dedıgınız gıbı olur

Üye
    feyza Avatarı

Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    09:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben de 10 yıllık öğretmenim.durumumu görenler teklif bile etmedi.bir yerde yanlışlıkla yazıldım.onu da söyledim düzelttiler.ben de ders dışı etkinliklerde uzun süreli ayakta duramaz raporu almmmıştım.benim de sağ ayak polio sekeli uzun yürüme cihazı kullanıyorum.%40 özürüm var.aslında idarecinin idare edememesi tüm problem.zaten durumumuz ortada...inş.halledersiniz sonuna kadar hakkınızı arayın.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Bilgi ve tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    canyoldsi Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    23.02-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cıgdem hanım bugn hastaneye gıttım ama bole bı rapor yok dedıler tam olarak ne yapmam gerektıgını soylersenız memnun olurum
    kımsenın bılgısı yok dedıler bende elı bos dondum bıraz detaylı anlatırsanız bende ona gore davranırım lutfen cvp yazın

mrb tekrar hangı dr oldugu ve tam olarak nereye basvuracagamı ne yapmam gerektıgını detaylandırırsanız sevınırım

Üye
    ben çiğdem Avatarı

Son Giriş
    01.02-2012
    Saat
    22:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim özürüm ortopedik olduğundan ortopedi bölümüne gittim.Tahlillerimi ve röntgenlerimi gösterdim. Doktora uzun süre ayakta duramadığımı ve bunun için devlet hastanesinden nöbet tutamaz ibareli rapor istendiğini belirttim. Doktor da rahatsızlığımı dinledi ve kas zayıflığı nedeniyle nöbet tutamaz şeklinde rapor yazdı.
    Siz doğrudan rahatsızlığınızla ilgili bölüme randevu alın. Durumunuzu varsa röntgen ve tahlillerle durumunuzu anlatın. Nöbet tuttuğunuzda ne gibi rahatsızlık yaşadığınızı belirtin. Size o zaman yardımcı olurlar.

İyi şanslar

Üye
    canyoldsi Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    23.02-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allah razı olsun
    ben hastaneye gıttım kımse bırsey bılmıyor benı ordanoraya dolastırdıler ama bırsey cıkmadı pazartesı oyle yapaym ancak
    devlet hastenesı sart mı
    ozel hastene ourmu acaba

Üye
    er-ryan Avatarı

Gerçek Adı
    Erhan
    Son Giriş
    07.04-2014
    Saat
    16:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Araştırma yada Devlet hastanelerinin bu tarz rapor vermeye yetkisi vardır. Bilgilerinize.

Üye
    reyhaninci Avatarı

Son Giriş
    07.01-2013
    Saat
    17:26
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bena /40 verdiler ama kurul 3 puan düşürmüş /37 yazıyo sürekli yazıyor ben sadece esot kartından ve araba almak istiyorum haklarım dedir bilmek istiyorum ilginize tkr ederim şimdiden.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

%37 ile özürlü olamıyorsunuz.eshot kartı alamazsınız, araba alamazsınız, yani hiç bir hakkınız yok çünkü aldığınız % 37 orana göre özürlü sayılmıyorsunuz

Üye
    reyhaninci Avatarı

Son Giriş
    07.01-2013
    Saat
    17:26
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kalp kapaklarım değişti bana /40 verdiler ama kurul 3 puan düşürmüş /37 yazıyo ;sürekli yazıyor ben sadece ;esot kartından ve araba almak istiyorum haklarım dedir bilmek istiyorum ilginize tkr ederim şimdiden.3 puan almak için tekrarmı gerimi döneyim çünkü sadece bir doktor dan aldım.