Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ROMANTİKDÜŞ Avatarı

Gerçek Adı
    Botan
    Son Giriş
    29.06-2012
    Saat
    10:53
    Yaşadığı Yer
    Ankara/Sincan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar böbreğinin birini böbrek hastasına veren biri % kaç rapor alabilir ayrıca ileriderece damar ( VARİS ) rıhatsızlığı olan ve tiroid bezi alınan bir hastaya toplamda ne kadar rapor verilir

Üye
    maligokmen Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet ali
    Son Giriş
    24.04-2017
    Saat
    13:34
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben vergi indirimi için başvurdum hastane bana %30 oran verdi vergi dairesi bu raporu ankaraya gönderdi %10 olarak 2006 senesinde geri gönderdi 2009 .9 ayında sürekli iş görmezlik için dilekçe verdim sgk ya sevk ettiler rapor ankaraya tekrar gitti tek böbreğe kesin sonuç oranı ne verilir ben yazacağım benim adımdan takip et arkadaşım en az alacağımız %10 en çok % 30 'geçmez diğer variz ile ilgili bilgim yok saygılar

Üye
    ROMANTİKDÜŞ Avatarı

Gerçek Adı
    Botan
    Son Giriş
    29.06-2012
    Saat
    10:53
    Yaşadığı Yer
    Ankara/Sincan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilgilendiğin için teşekkür ederim birşeyler öğrendiğinde paylaşırsan sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

NEFREKTOMİ
    NOT: Soliter Böbrek (diğer böbreğin renal fonksiyonları da (kreatinin klirensi değerlerine göre) değerlendirilecek ve eklenecektir).
    • Diğer böbrek tamamen normal: %10
    • Diğer böbrek tamamen normal, potansiyel hastalık mevcut (örnek: taş hastalığı): %15
    • Diğer böbrekte intermitan semptom veren ve devamlı tedavi gerektirmeyen üst üriner sistem hastalığı: %20
    • Diğer böbrekte devamlı takip ve sık tedavi gerektiren üst üriner sistem hastalığı: %25
    • Diğer böbrekte cerrahi ya da medikal tedavi yeterli tedavi sağlanamayan üst üriner sistem hastalığı: %30
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    maligokmen Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet ali
    Son Giriş
    24.04-2017
    Saat
    13:34
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşım sgk ya telefon ettim benim tek böbrek alındı 19.2 verilmiş bilgine