Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mansas19 Avatarı

Gerçek Adı
    volkan
    Son Giriş
    05.11-2014
    Saat
    00:18
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelikle böyle bir sitenin olması beni cok mutlu etti benim sıkıntım astım hastasıyım aynı zamanda kalp yetmezliği, sağ gözde tembellik ve obezite (kilo endeksim 52) rahatsızlıklarım var
    sizde % kaç iş göremez raporu alırım.

Şimdiden cok teşekür ederim yardımcı olduğunuz için

Üye
    mansas19 Avatarı

Gerçek Adı
    volkan
    Son Giriş
    05.11-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kimse cevap vermedi kendim vereyim dedim sabah raporumu aldım
    1. kalp yetmezliği:%100
    2. astım :%20
    3. obezite :%30
    4. sağ göz tembelliği:%7 toplamda :%100 aldım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    942
    Verilen Beğeniler
    1.237

Zaman ayırıp güncel bilgileri paylaştığınız için teşekkür ederim. Raporunuz da hayırlı olsun.

Yoğunluktan sorulara yetişmek mümkün olmuyor. Buna bir de siteyi her gün ziyaret eden 15 bine yakın kişinin cevabını bildiği soruya yanıt vermek gibi bi sorumluluk hissetmemesi eklenince, işte, bu şekilde cevapsız sorular olabiliyor. Herkes sadece sorusuna cevap elıp gidiyor, durup "bir kişinin sorusunu da ben cevaplayayım" diyen yok. Ne yapalım, sağlık olsun...

Kalp rahatsızlıkları için verilen oranlar: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...tml#post842302

Astıma dair değerlendirme nefes testine göre yapılıyor sanırım. Size %20 verilen tanıyı ve test sonuçlarını zamanınız olursa yazarsanız, başkaları da bilgilenmiş olur. Ayrıca: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...labilirim.html

Obezite için, "Ciddi Obezite (Vücut Kitle indeksi 40-50kg/m2 arasında olanlar)" için %20, "Morbid Obezite (Vücut Kitle indeksi 50kg/m2 üstü olanlar)" için %30 oran verilir.

Ama sizde zaten kalp için %100 oran olduğu için, diğer oranların hiç bir önemi yok...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mansas19 Avatarı

Gerçek Adı
    volkan
    Son Giriş
    05.11-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey yardımınız için teşekür ederim sizi anlıyorum sizde cok zorlanıyorsunuz farkındayım yardımcı olmaya gayret edecem elımden ne gelirse yaparım.

sıze bır soru daha; benım raporumda agır özürlü kımında evet yazıyor ve ayrıca bakıma muhtac ve hayatanı calısarak daim ettıremez ıbaresı var

sızce bu notlar aylık alırken bana artısı olur mu

bır de bakım aylıgı ve özürlü aynı aynı anda alınır mı abım bakım ıcın bas vurmayı dusunuyor

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    188
    Verilen Beğeniler
    82

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    http://www.engelliler.biz/forum/2022...de-ediyor.html
    başlığında cevap verildi sorunuza..