Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    rezber Avatarı

Gerçek Adı
    newa
    Son Giriş
    24.12-2015
    Saat
    17:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    doğumdaki sıkıntılardan ve yanlış müdahaleden kaynaklı 6 aylık kızıma cp tanısı konuldu.
    Uludağ üniversitesinde nörolog ve fizik tedaviye gidiyorduk. Özel eğitim için rapor istendi başvuruda bulunduk. Rapor için doldurmamız geren forma nörolog %70 fizik tedavi doktoru % 60 oranlarını yazdılar.
    heyet için 1 ay sonrasına gün verdiler. sizce ne olabilir?

birde 6 aylık süreli rapor ilduğu ibaresi eklenmişti? bunda herhangi bir hata yok mudur. durumunda ciddi bir düzelme olasılığı yok deniliyor çünkü.

diğer bir sorum ise rapor düşük çıktı diyelim. Kendi isteiğimiz ile başka bir (ildeki) hastaneye başvurabilirmiyiz. başvurursak bir sorun olurmu?

yeniyim diyemi cevap yazılmıyor. hala cvp bekliyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Olur mu hiç öyle şey... Aksine, yeni üyelerin sorularını cevaplamak konusunda daha bir pozitif ayrımcılık uygulamaya çalışıyoruz. Ama, işte, öyle bir yoğun ki, her gün 15 bin kişi ziyaret ediyor ve yüzlerce yazışma oluyor. Yetişmek mümkün değil... Bir de, sorusuna cevap alan kişiler dönüp "du bi soru da ben cevaliim" demeyince, işte, böyle cevabı geç verilen sorular olabiliyor...

%70 + %60 = %88 yapar.

Raporun 6 aylık verilmesiniin gerekçesi neymiş ki!?

Sakatlık oranı vetveli'ne göre daha yüksek oranda rapor alabileceğinizi düşünüyorsanız, verien o rapora itira için il sağlık müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz. Sizi başka hastaneye sevk ederler...

Siz rapor ne amaçlı alıyorsunuz?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    serdaruz Avatarı

Gerçek Adı
    serdar uz
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ya ben cp liyim %50 almıştım 2005 te

kızınızın durumu 6 aylık belli yaşa kadar zaten gelişim sürüyor ben 11 yaşına kadar fizik tedavi aldım ondan sonra çağırmadılar tedaviye bitti dediler
    belki o yüzden tam rapor alamayabilirsiniz belki süreli bile veririler
    zeka geriliği yoksa tabi yoktur inşallah öyle bir durum onun için serebral palsy gibi hastalıklar da tedavi sürecide önemli geçmiş olsun

tekrar bülent abimin yazdığı oranda alabilirsiz belki sürekli olursa