Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kavasesat88 Avatarı

Gerçek Adı
    esat
    Son Giriş
    21.02-2011
    Saat
    17:57
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi günler ben kanser hastasıyım 2009 da aldığım sağlık raporum %41 ama sonrası hastalığım nüks etti ve ve kök hücre nakli oldum acaba sağlık raporum yükselme gibi durumu olabilir mi?teşekkürler..

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

sakatlık oranı cetveli'ni inceleyebilirsiniz.

Üye
    kavasesat88 Avatarı

Gerçek Adı
    esat
    Son Giriş
    21.02-2011
    Saat
    17:57
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki tekrar kaymakamlıktan sevk almam gerekiyo mu yoksa direk sağlık kurumuna gitsem raporu alabilir miyim.Size göre kac puan alablirim 2002 de kanser hastalığına yakalandım tedavi oldum ve 2008 de nüks etti sağlık kurumu %41 verdi ve 2009 da tekrar nüks etti ve tedavi oldum ardından otolog kök hücre nakli oldum nailden 5 ay sonra ışın tedavisi gördüm şuan tedavilerim devam ediyor sizin görüş açınızdan ne kadar puan verebilirler...teşekkürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Halen 2022 maaşı mı alıyorsunuz? Bu nedenle mi kaymakamlıkla ilişkilendirdiniz raporu? Öyleyse, evet, kaymakamlık sevki ile gitmeniz çok daha doğru. Böylece rapor için hastaneye ücret ödememiş olursunuz...

Ama teorik olarak evet, yetkili hastaneler'den birine kendi talebinizle de başvuru yapabilirsiniz.

Hangi oranda rapor verileceğini bilemiyorum. sakatlık oranı cetveli'ni inceleyip fikir edinmeye çalışabilirsiniz. Ama bence en doğru yanıtı tedavinizi yürüten doktorlardan alırsınız...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...