Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    huseyingoktas Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin göktaş
    Son Giriş
    22.03-2011
    Saat
    10:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    51 yaşında ttk maden ocağından emekliyim
    emekli olduktan yedi ay sonra avn (avasküler nekroz) hastalığına yakalandım 22 haziran 2009 tarihinde her iki kalçamdan kanlandırma ameliyatı oldum fakat ağrılarım hala devam ediyor
    bastonla yürümek zorundayım protez takana kadar böyle idare edeceğimi söylediler
    özürlü raporu alabilmem için ne yapmam ve nereye müracat etmem gerekiyor?

beni aydınlatırsanız size minnettar olurum.saygılar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Hüseyin bey, ne amaçla rapor çıkartmak istiyorsunuz?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    huseyingoktas Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin göktaş
    Son Giriş
    22.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilginize teşekkür ederim ben özel donanımlı araba almak istiyorum acaba alabilirmiyim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

yetkili hastaneler'den birine sürücü belgesi alabilmek için gerekli raporun tarafnıza verilmesi talebiyle başvuru yaabilirsiniz.

Eğer amacınız araç alımında vergi avantajından yararlanmaksa, lütfen şu forumu inceleyin: Özel Donanımlı Otomobiller - Motorlu Araçlar - H Sınıfı Ehliyet
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    huseyingoktas Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin göktaş
    Son Giriş
    22.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey öncelikle bu siteyi düzenlediğiniz için sizi kutlamak istiyorum ben türkiye taş kömürü (zonguldak) maden ocağında 25 sene çalışıp 2008 yılı yedinci ay itibarı ile emekli oldum 2009 yılı şubat ayında solkalçada ağrı başladı yaptırdığım tetkiklerde

sn.oturan boğa
    ben 25 sene taş kömürü maden ocağında çalışıp 2008 yılı yedinci ayitibarı ile emekli oldum 2009 şubat ayında sol kalçaağrısı şikayetiyle doktora gittiğimde (MR)soucunda her iki kalçamda avn (AVASKÜLER NEKROZ)olduğu tesbit edildi sol kalça evre 3 sağkalça evre1 olrak tanı kondu.2009 haziran ayında ankara da özel bir hastanede CORDE COMPRESYON/GREFTLEME yani kanlandırma ameliyatı oldum her iki kalçadan ilk baştaki ağrılarım ortadan kalktı fakat bazı hareket kısıtlılıkları başladı otomatik vites vergi indirimli araç almak için müracat ettim bu halinle rapor veremeyiz dediler.bana ne önerirsiniz tesekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Hangi gerekçeyle rapor vermediler? Yani, "siz araç kullanamazısnız" mı dediler? İki bacağınızı kullanamıyor olsanız da gaz-fren elle kumandalı araç kullanır ehliyeti alabilirsiniz... Size verilmeme gerekçesi neydi acaba?

Bence yeniden başka bir hastaneye başvuru yapın.

Üye
    huseyingoktas Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin göktaş
    Son Giriş
    22.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey:bir sağlık sitesinde avsküler nekrozun yüksek basınca maruz kalan MADENCİ ve DALGIÇ larda görülen meslek hastalığı olduğu yazıyor ben 25 sene kömür madeninde çalışıp emekli olan birisi olarak mahkemeye müracat edip tazminat davası açabilirmiyim?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bİlemiyorum...