Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yomaz Avatarı

Gerçek Adı
    ömer atik
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:32
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Slm arkadaşalar

dün ben işitme testine girdim bana verdikleri şu
    sag 50 sol 12o sag kulakta işitme normal sınırlarda olup sol kulakta çok hafif silinik işitme kaybı gözükmekte diyor
    hava sol hava 30 sağ 12 kemik sol 30 sol 12 yazmışlar

sizce kulaktan ne kadar rapor alırım
    birde bende astım var astımda yazılı
    birde birde f31.8 bipolar duygulanım bozukluğu var
    birde belde kireçleme var

ben sizçe ne kadar rapor alırım radımcı olusanız sevinirim

ömer atik 05343203636

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Bipolar nedeniyle yüksek oran alınamazsa, diğerleri için sakatlık oranı cetveli'ne göre anlamlı bir oran verilmez diye düşünüyorum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    yomaz Avatarı

Gerçek Adı
    ömer atik
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:32
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm bülent abi ben defalarca vergi indirimi için müracatt ettim hep düşürüp gönderdiler raporumu şu şekilde %45 rapor aldım %30 düşürdüler teklar itiraz ettim teklar hakem hastanesine sevk etti yine %56 aldım yine %35 düşürdü gönderdi bu hem teklar itiraz ettim ve birde mahkemeye verdim mahkemeye verdikten sonra vergi dairesi beni teklar hastaneye sevk etti ben bu seferde %60 aldım şimdi vergi dairesi bunu kabul ederse mahkeme ne olacak ne yapmam gerekiyor vergi dairesi raporum kabul ederse mahkeme ne olur veya mahkemeye son aldığım raporu mu sunsam

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Maliye son raporu kabul edip vergi indirim hakkını "sürekli ibareli olması şartıyla- onaylarsa, mahkemeye bir dilekçe verip davadan çekilirsin...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...