Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fibria Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    30.01-2013
    Saat
    21:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Çocuğuma 2009 yılında önce Marmara Üniversitesinden %80 rapor aldım .Onu Ankara %40' a düşürdü ve Ankara' ya itiraz ettim 2. de Lütfi Kırdar %40 verdi Ona itiraz ettim ve Hakem Hastane Şişli Etfal %80 verdi..

1 yıl sonra tekrar durumumuzda değişiklik olup olmadığının tespiti için yeniden rapor almamız istendi. 2010 Aralık ayında Kocaeli Üniversitesi % 40 verdi ve şimdi rapor onay için Ankara'da .

Şimdi Ben İtirazımı nereye yapacağım. İtiraz Dilekçemi Ankara'ya mı göndereceğim yoksa Sağlık Müdürlüğü'nemi yapayım.Orana İtiraz etmek istiyorum. Kocaeli sınırları içerisinde ikamet ediyorum . Ancak Vergi indirimi talebini vergi yönünden bağlı olduğum YALOVA' dan yapmıştım. Hangi ilin sağlık müdürlüğü' ne başvurmalıyım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Kocaeli Üniversite hastanesi'nin %40 oran verdiğini nereden biliyorsunuz? Bu bilgi size resmi olarak sunuldu mu?

Üye
    fibria Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    30.01-2013
    Saat
    21:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevkli gittiğimiz vergi dairesi söyledi ve Ankara'ya gönderdi. Ankaradan ' onaylı hali ile gelmedi daha.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Size bildirilsin oran. Ondan sonra başka bir hastaneye sevk şöşn defterdarlığa başvuru yapabilirsiniz. Eğer onlar "biz karışmayız" derse, bu durumda il sağlık müdürlüğüne gidip itiraz edebilir ve başka hastaneye sevk isteyebilirsiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    nazlınazlı Avatarı

Son Giriş
    11.02-2011
    Saat
    20:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba.bence önce defterdarlığa başvurun