Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bende Vergi indirimi ve ÇALIŞIR/ÇALIŞAMAZ ibaresini ekletmek için Devlet Hastanesine gittim, 115 TL ücret talep ettiler.
    Sağlık Uygulamaları Tebliği 1 Nisan 2010 da yürürlüğe girmiş ve bunu bana kaynak gösteriyorlar.
    Sınava da az kaldı, galiba mecburen parayı vereceğiz...

Üye
    barış31 Avatarı

Son Giriş
    22.04-2010
    Saat
    17:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bugün bende devlet hastanesine iş kur sevki ile gittim yine ücret talep ettiler,1 nisanda yürülüğe giren şu yasayı bi göremedim bilgisi olan veya ücreti ödemek zorunlumu bilgisi olan paylaşsın arkadaşlar...

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Bana rapor 160 Tl ye mal oldu. Vezneden ödeme yaparken aldığınız faturaların imza, mühür ve tarihli olmasına dikkat edin. Daha sonra paranızı geri talep ettiğinizde bu faturaları kullanacaksınız.
    ben 160 TL ücreti ödedim fakat hastaneden birisi faturalarınla SGK ya itiraz edersen geri alabilirsin dediler. Deneyeceğim, bakalım ne olacak.

Üye
    fibria Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    30.01-2013
    Saat
    21:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sağlık Kurulu Raporu için genelgeye rağmen ücret talep edilirse ne yapabiliriz? KOCAELİ'de başvurabileceğim bir merkez biliyormusunuz? İl insan hakları kurulu daha çok polis , jandarma gibi birimlerden hak ihlali için başvuru alıyor. sağlık kurulu raporu için Üniversite kurulu ücret talep ediyor (120 tl) bunun için ne yapmalıyım. ?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12