Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar çalışmakta olduğum firmayı bırakmak istiyorum.eğer istifa edersem 10 yıllık bir tazminatımı bırakmış olacağım.
    Çalıştığım firma çok tozlu bir üretim yapan firma cihazımada etki yapıyor. mikrafon kısmı toz doluyor .zamanla performansı düşüyor. bu yüzden işitme cihazı ile çalışamaz raporu almak istiyorum.
    bu raporu alırsam sağlık şartlarım nedeni ile istifa verirsem tazminat hakkım da doğacak.

Şimdi sorum şu bu raporu kimden alıyorsun kbb doktorundan mı odyometristen mi yoksa heyetten mi alıyorsun.

Yasaklı Üye
    mavimsiyesil Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Raporu sağlık bakanlığının yetkili kıldığı hastanelerden almak lazım ; hastane sağlık kuruluna başvuruyorsunuz onlar yönlendiriyorlar . Ancak işin hukuki boyutu da var, hukuktan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirler. Sanırım hukuki tarafla daha fazla ilgilenmeniz gerekecek.

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

hukiki konuda bilgi aldım bana lazım olan tozlu ortamlarda çalışamaz raporu.şu anki raporumda duymayı gerektiren işlerde çalışamaz yazıyor.o kısma tozlu ortamlarda çalışamaz raporu yazdırabilirsem hukeken tazminat hakkım doğuyormuş.

ama bir arkadşımda böyle bir başvurada bulundu tekrar raporuna duymayı gerektiren işlerde çalışamaz yazmışlar.tozlu ortamda çalışmaz diye yazdıramamıştı bir türlü.

Yasaklı Üye
    mavimsiyesil Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    daha o kadar isitme cihazinin ne ise yaradigini bilem bilen toplum olamadigimizdan sen bu sevdadan vazgec derim
    ekmek aslanin agzinda bide yuklu tazminat meselen var otur oturdugun yerde cikar cihazini ole calis
    daha az angarya yuklenirsin ayrica

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    valla shukfe hanım toplum bilsin bilmesin ben bildiğimi okurum işi bırakmak istememin nedeni sadece tozlu ortam değil başka nedenlerde var ayrıca sağlık bakanlığında biraz umutluyum.oda olmadı başka altrnatifleri değerlendircez.hayırlısı şu raporu yazdırayım ben gerisi kolay insanlarlan uğraşmayı severim ben