Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pacebaby Avatarı

Gerçek Adı
    pacebaby
    Son Giriş
    12.05-2014
    Saat
    14:02
    Yaşadığı Yer
    izmir bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar merhaba
    aramızda Bursa da yasayan varsa bana yardımcı olabılır mı ?
    ben kalp pili kullanıyorum bunun yanında astımım ve anemım var . . . rapor cıkartırmak ıstıyorum nasıl yapabılrıım . . . daha önceden çıkardım ama yeterlı oradna degıldı hatırladıgım kadarıyla hakem hastane % 30 larda bırakmıstı . . .sımdı yenıden basvurmak cıkarmak ıstıyorum ama bu sefer desteklerınızle bılgılerınız dogrultusunda . . . bana yardımcı olabılırsenız sevınırım . . .
    sevgılerımle
    : )

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu konuda nasıl bir yardım alabilirsiniz bilemedim. yetkili hastaneler'den dilediğiniz birine başvuru yapabilirsiniz. Defterdarlık sevki ile giderseniz rapora para ödemezsiniz.
    Hangi rahatsızlık için hangi oranda rapor verileceğini belirleyen şey: sakatlık oranı cetveli
    İşgücü kaybına neden olan birden fazla rahatsızlık varsa, bunlar cetvelde tek tek bulunur ve sonra bu oranlar şu förmülle toplanır: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...esaplanir.html

Başlığın Etiketleri