Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Tolga1905 Avatarı

Son Giriş
    21.10-2010
    Saat
    17:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba benim sol gözüm doğştan görmüyor sadece siyah değil kayma var ama göremiyorum sağ gözmü kapttğım zamn yürüyemiyorm bile bugn rapor için doktora gittğimde bana %10 bi rapor verdi muane etti görmediğimi biliyor faklat bu verilen raporu ben az buldum askerlikte muaf verdiler almadılar işe girmek istedim almdılar engelim var diye rapor cıkrtmaya gittim %10 verdiler bu nasıl iş ben anlamdm salı gunu heyete çıkıcam orda sonuç değişebilirmi?

Not: Askeriyenin verdği raporda Tanı: SOL YÜKSEK HİPERMETROPASTİGMAT yaziyo ve sol gözmle gözluk yada lens fark etmez görmede bi değişiklik olmuyor bugn doktrda muaynede dendi bi fark yok ve düzlemez dedi ama %10 verdi.

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:08
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

başka yerden sağlık kurlu raporu almaya çalış kardeşim aynı durumdayım kulaklarım dan ama %16 verdiler bana da tekrar denicem almayı bu sefer farklı hastaneden hileylede olsa alacam o raporu .

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Bir gözün tamamen kör olması halinde dahi verilen maksimum oran %25. Bu açıdan itiraz hakkınız var, ama itirazınız size bir fayda sağlamaz.

Üye
    soket Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    10:28
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    rapor oranları çok duşuk 03 02 göze yuzde 28 05 03 göze yuzde 17 04 02 göze yuzde 22 veriyorlar herkesi magdur ediyorlar bu böyle devam edecekmi yoksa iyileşme olacakmı bu hesaplamalar almanya gibi ulkelerdedemi aynı hesaplanıyor bilen var.